ترکیب اتاقهای مهمان و اتاق مطالعه

1400/06/17   17:50
انسان ذاتاً موجودی اجتماعی است و آن را در همه زمینه های زندگی و در خانه خود نشان می دهد. طراحی یک اتاق مهمان در خانه بالاترین بیان این معنای اجتماعی است. اگر مهمانی که برای مدتهای طولانی بخواهد در خانه شما بماند ندارید پس میتوانید اتاق را دو منظوره چیدمان کنید.
ترکیب اتاقهای مهمان و اتاق مطالعه

ایده هایی برای یک مهمان / اتاق مطالعه ترکیبی

با این عملکرد دوگانه اتاق، به عنوان اتاق مهمان و به عنوان اتاق مطالعه، شما باید نیازهای مختلف را با وسایل برآورده کنید. مبل تختخوابی، که خانواده و دوستان می توانند روی آن بخوابند، باید از نظر راحتی شبیه به تخت کلاسیک باشد، اما برای نشستن نیز راحت باشد. علاوه بر این، محل کار باید دارای نور روشن و منظم داشته باشد تا بتوانید به طور موثر کارهای خود را انجام دهید. گزینه هایی از جمله مبلمان، پارتیشن، جلوبند، صفحه نمایش، قفسه کتاب، نقاشی و سایر وسایل به شما کمک می کنند تا بدون پارتیشن بندی، دو فضای مجزا و یا یک اتاق با دو کاربری داشته باشید. در اتاق مهمان، می توانید چندین عملکرد را همزمان انجام دهید. اگر همه چیز را کمی سازماندهی کنید، راحت تر از آنچه فکر می کنید است.


اگر همیشه اتاق مهمان یا اتاق استراحت شما خالی میماند و در بیشتر از سال به آن احتیاج ندارید، ارزش آن را دارد که عملکردهای مختلف را در این اتاق انجام دهید و در نتیجه فضایی برای فعالیت های مختلف ایجاد کنید.

اگر فضای محدودی دارید یا می خواهید دو اتاق را در یک اتاق ایجاد کنید، با یک پارتیشن آسان است. پرده ها، صفحه ها، دیوارهای با رنگ های مختلف، کف های متضاد ، تقسیم کننده اتاق یا حتی پرده های ژاپنی یا تابلوها: روش های زیادی برای جداسازی یک اتاق بدون تقسیم آن وجود دارد و یا اگر بخواهید از یک اتاق خالی برای دفتر کار یا کتابخانه استفاده کنید ایده های زیادی در اینترنت وجود دارد.

با این عملکرد دوگانه اتاق، به عنوان اتاق مهمان و به عنوان یک اتاق مطالعه، شما باید نیازهای مختلف را با وسایل برآورده کنید. مبل تختخوابی، که خانواده و دوستان می توانند روی آن بخوابند، باید از نظر راحتی شبیه به تخت کلاسیک باشد، اما برای نشستن نیز راحت باشد. علاوه بر این، محل کار باید دارای نور روشن و منظم باشد تا بتوانید به طور موثر کارهایتان را بدرستی انجام دهید.

ما نکات مهمی را برای ارائه برای چیدمان اتاق کامل و استفاده بهینه از فضا به شما انگیزه بدهند که اتاق مهمان را دنج و در عین حال کاربردی تهیه کنید.

شما میتوانید یک تخت­خواب دارای فضایی برای نگه­داری اختصاصی زیر تخت، مانند «سونگسند» با دو وظیفه برای شما و مهمانانتان انجام دهد. با دو کشو زیر تخت­خواب SONGESAND تنظیم ­کنید که فضای کافی برای نگه­داری وسایل اضافی تخت­خواب (و فضای باقی­مانده ­ی زیادی از اتاق برای مهمانانتان) را فراهم می­کند.

هنگام انتخاب، به مکانیزم تاشو قابل اعتماد، ملافه ارگونومیک و تشک راحت تکیه کنید. مبل تختخواب شو نه تنها برای خواب بلکه برای نشستن نیز باید راحت باشد. اگر مهمان ندارید ، مبل نیز مکان مناسبی برای استراحت یا خواندن یک کتاب است. رنگ خنثی هم با فضای اتاق خواب هماهنگ است.اگر از اتاق مهمان فقط گاهی استفاده می شود ، احتمالاً فقط یک نفر ، یک مبل دو نفره به اندازه کافی بلند با بالشتک های متحرک یا یک تخت صندلی راحتی کافی است .

هنگام قرار دادن تخت ، مطمئن شوید که فضای کافی در اتاق وجود دارد تا بتوانید در صورت لزوم قسمت تخت را در جلو بیرون بکشید. اگر اتاق باریک و بلندی است که مبل راحتی در آن قرار دارد ، باید بتوانید به راحتی در آن جا بچرخید. در صورت امکان ، فضای کار را طوری تنظیم کنید که پشت شما رو به مبل قرار گیرد. این کار را برای شما آسان تر می کند که در برابر تمایل به چرت زدن مقاومت کنید. به منظور شلوغی بیش از حد فضا ، می توانید یک قفسه باریک یا یک ریل لباس برای صرفه جویی در فضا ایجاد کنید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 64,700تومانبیت کوین: 66,591 دلار
647000
fa