برترین بازی های سبک ترسناک

1399/07/19   12:29
در این مقاله میخوایم پی ببریم به برترین بازی های ترسناک چند سال اخیر. وقتی میگیم ترسناک یعنی واقعا نفس رو در سینه حبس کنه خب شاید با خودتون فکر کنین چرا این افراد با وجود دانستن شرایط بازم بازی های ترسناک رو انجام میدن اینها کاملا دلیل علمی داره که در ادامه.....
برترین بازی های سبک ترسناک

امروزه در دنياي اطرف ما کلي اتفاقات جالب و جذاب به لطف پيشرفت صنعت بازي هاي ويديو پيش مياد که بعضي از آنها شايد به نظر شما نا خوشايند باشند ولي در سراسر دنيا طرفدار دارند. و همونطور که گفتم تمام اینها دلایل علمی خودشو داره. انسان در هنگام ترس یک ماده ای از درون بدن ترشح میکنه و همزمان آدرنالین خون بالا میره و این باهم ترس را تشکیل میدهند که دلیل اصلی اینکه چرا بعد اینکه زهر ترک شده اند هنوز هم بازی رو ادامه میدهند همین هیجان بالا رفتن آدرنالین است. حالا شما حتما با خودتون میگین پس چرا رده بندی سنی دارند؟ این هم دلیل علمی دیگر، زیرا سن انسان از 18 سالگی به سمت رشد کردن میرود و تا 35 سالگی همچنان سلول های ترس فعال میباشند به همین دلیل بازی های ترسناک برای کودکان و افراد مسن قابل درک و بازی کردن نمیباشد. یعنی بهتر است بین سنین 18 تا 40 سالگی بازی کنید تا به خود آسیبی نرسانید ولی این موضوع در زنان فرق میکنه و تعداد کمی از زنان هستند که قادر به بازی کردن ترسناک و کامل کردن کلی آن بازی هستند. به دلیل این که زنان و دختران از هیجان بالاتری برخورد دار میباشند پس به این دلیل است که رده بندی سنی مهم است و نباید نادیده گرفت. ولی من خودم به شخصه از سن 15 سالگی شروع کردم به بازی کردن سبک ترسناک و مشکلی برام پیش نیومد ولی پیشنهاد میشه شما اینکارو نکنید!:)


سبک های ترسناک نیز خود به چند دسته تقسیم میشوند که باهم آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.


1- سبک رانر(Runner Games)

برای مثال این سبک دارای صحنه های دنبال کردن از طرف شخص شرور یا شیطان بازی است که شما نقش فرار کردن و فقط نجات خود بدون دفاع کردن دارید پس هدف فقط فرار کردن و تمام کردن مراحل بدون آسیب رسوندنه یعنی شما هیج اسلحه ای در آن بازی ندارید و سلاح شما ذهن شماست. با مغز، خودتان را از این مخمصه رهایی بدهید.

برای مثال این بازی ها سبک رانر یا فرار کردن است:

- پنج شب در رستوران فردی(Five Night At Freddy's): در مورد رستوران فردی است و شما نقش نگهبان را دارید.

- سلام همسایه(Hello Neighbor): در مورد همسایه جدید و مشکوک شما است و از کنجکاوی شما به خانه آن سرک خواهید کشید.

- آخرین(OutLast): یک خبرنگار با دوربین هستید که به دنبال ضبط مدارک در یک بیمارستان روانی هستید.

این سه رو واقعا پیشنهاد میکنم بازی کنید 3 تا از برترین های سبک رانر می باشند.

2- سبک جنگی ترسناک(Fighting Hororr Games)

این سبک بازی ها به علاوه فرار کردن توی برخی از بخش ها که شما اسلحه ای ندارید به صورت مرحله جلوتر شما اسلحه پیدا میکنید و باید به علاوه فرار از خود نیز دفاع کنید و شیطان رو از پا در بیارید اکثرا این سبک ها طرفدار های خاص و قدیمی دارند به دلیل اینکه سبک رانر قدیمی تر از جنگی است طرفدار رانر بیشتر است سبک جنگی بازی های معروف و بین المللی خود رو داره که میریم سه تا از معروف تریناشو بهتون معرفی کنیم تا شما برید بازی کنید و حالشو ببرید.

- احظار شیطان(Resident Evil) : این بازی نیز چندین نسخه معروف دارد. که میتونید توی اینترنت سرچ کنید بهترینش 7 و 2 است.

- شیطان درونی(The Evil Within):در مورد آخر و زمان میباشد و یک داستان فلسفه ای بسیار جالب دارد که اگر تعریف کنم دیگه مزش میره فقط بازی کنید.

- آلان بیدار میشود(Alan Wake) : بر گرفته از رمان Alan یک نویسنده آمریکایی هست بازیش واقعا قشننگه خدایی بازی کنید.

و این هم از برترین های سبک جنگی. امیدوارم کامل فهمیده باشید که سیستم بازی های ترسناک چگونه پیش میره :)

دوستان من برای این مطلب زحمت کشیدم خیلی خوشحال میشم که با لایک کردن از من حمایت کنید و بهم انرژی بدین بازم از این کار ها بزارم براتون حالشو ببرین.

نویسنده: محمدامین احمدپور خوشرودی

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بازی های سبک ترسناک
دلار: 64,700تومانبیت کوین: 66,591 دلار
647000
fa