آسان ترین شیوه فروش تولیدات و مصنوعات

نویسنده: ولی اله
1398/10/08   12:59
تولید کالا و محصول موضوع مهمی است اما تولید، صرفا به معنی موفقیت نیست. مهمترین دغدغه تولید کنندگان فروش تولیداتشان است و این موضوع که تولیدات خود را چگونه و در چه بستری برای فروش عرضه نمایند تا مشتریان براحتی محصولات را دیده و خرید نمایند.
آسان ترین شیوه فروش تولیدات و مصنوعات

مقدمه:

راه اندازی کسب و کار تولیدی اولین مرحله ورود به دنیای بازار است. اما صرفا با تولید کالا یا محصول نمی توان به قطعیت گفت کار تمام شده است بلکه برای بقاء و دوام کسب و کار در بازار پررقیب می بایست از ابزارها و دانش و اطلاعات و تکنیک های خاصی بسته به نوع کسب و کار استفاده شود. اما هیچ تولید کننده ای نمی تواند مدعی باشد به تنهایی توان بکارگیری همه دانش و ابزارلازم را دارد و می تواند با رقبا به رقابت بپردازد. صرفا داشتن یک کارگاه تولید و یا مکانی برای فروش کفایت نمی کند چه بسا بسیاری از تولید کنندگان علیرغم داشتن مکان شخصی(نه اجاره ای) نمی توانند در مقابل رقبا موفق باشند و کسب و کارشان تعطیل شد.

امروزه بستر فروش دیگر به مغازه و فروشگاه و حجره ختم نمی شود بلکه ورود اینترنت و فضای مجازی، تمام معادلات بازار را دستخوش تغییر ساخته است واستفاده از بسترهای مجازی و اینترنت نیز مستلزم دانش فراوان و همچنین هزینه فراوان است. با این وصف باید این سوال مطرح شود که چه باید کرد؟

فرض کنیم شما کالا یا محصولی تولید کرده و یا قصد تولید دارید. اولین مسئله این است که محصولم را چگونه بفروشم؟ در مغازه یا فروشگاه یا بصورت امانت فروشی در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟ و یا اینکه خریدار عمده پیدا کنم و بفروشم؟ و سوالاتی از این دست.

هرکدام از روش های برشمرده معایب خاص خودش را دارد. شما نمی توانید محصول را در فروشگاهی قرار دهید و مدت زیادی صرف شود تا مشتری بیاید و بخرد. بصورت عمده فروشی هم مجبور خواهید بود با سود بسیار ناچیزی بفروشید. و یا امانت فروشی هم اگر شرایط فراهم باشد چه تضمینی هست که محصول شما به موقع فروش رود و یا امانت فروش تلاش مضاعفی برای فروش نماید و اینکه مبلغی که شما می گیرد مقرون بصرفه برای شما هست؟روشهای متدوال فروش کالا و محصول تولید شده:

_ اجاره مغازه یا فروشگاه

_ خرید مغازه یا فروشگاه

_ فروش عمده ازمکان تولید

_ فروش از مکان تولید توسط بازایابان و یا ویزیتورها

_ فروش از طریق فضای مجازی مثل واتساپ، تلگرام، اینستا و غیره

_ فروش از طریق فروشگاه اینترنتی

پنج ردیف اول شیوه عرضه و فروش مزایا و معایب خاص خودش را دارد که عمده ترین آن هزینه بر بردن زمان بر نیز خواهد بود چون باید زیر ساخت های زیادی را فراهم نمئید و تنهایی انجام این امور قطعا مشکلات زیادی خواهد داشت. اما جای نگرانی نیست. امروزه بستر اینترنت فرصت بیشماری برای فروش کالاهای تولیدی شما فراهم ساخته است که می توانید با کمترین هزینه و صرف کمترین وقت به مقصود تان یعنی بازاریابی و فروش برسید.

سایتی که این امکان را برای تولید کننده گان کالا فراهم ساخته تا با کمترین هزینه ممکن و صرف کمترین زمان کالاهای تولید خودشان را برای فروش اینترنتی و دنیای مجازی عرضه نمایند این سایت مسبی می باشد.روش کار:


- عضویت در سایت مسبی (کلیک کنید)

- ورود به بخش ثبت کالا یا محصول

- ثبت مشخصات کالا و محصولات توسط خود شما

- پرداخت هزینه ثبت برای هرعنوان کالا مبلغ ده هزار تومان که بابت سئو سازی و موارد دیگر برای یکبار پرداخت می کنید.

- در نظر گرفتن مبلغی پورسانت برای فروش کالای تان(شما در اصل کالای تان را به سراسرکشور عرضه می کنید و عملا صدها بازاریاب حرفه ای را به خدمت گرفته اید)

- ضمنا پس از ثبت کالا بازاریابان علاوه بر درج کالا در سایت ها و وبلاگ های تبلیغاتی خودشان، کالا و محصول شما را از طریق تلگرام نیز امکان عرضه و بازاریابی دارند.

با توجه به موارد فوق قطعا تایید خواهید کرد با یک ثبت نام ساده و ثبت کالا با هزینه ناچیز از بسیاری مشکلات دوری جسته اید و وارد بازار بزرگی شده اید بدون آنکه متحمل هزینه های سنگینی بشوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است به پنل خود مرتبا مراجعه کرده و سفارش های ثبت شده را به آدرس مشتریان ارسال نمائید. ضمنا توضیحات و راهنمایی کافی پس از ثبت نام در پنل کاربری تان در دسترس است که بدون دانش خاصی هرکس می تواند کالا و محصولاتش را بفروشد.نتیجه گیری:

با توجه به موارد ذکر شده شما براحتی دریافته اید بدون نیاز به دانش و تکنیک خاص و بدون صرف هزینه های گزاف برای ایجاد سایت و یا اجاره و نگهداری مغازه و غیره امکان فروش کالا و محصول را دارید و به سادگی از بستر آماده شده استفاده نمائید. اگر صاحب کالا یا محصول هستید قطعا این فرصت و موقعیت را از دست ندهید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 57,231تومانبیت کوین: 51,478 دلار
572310
fa