شفاف: بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

نویسنده: مسبی دات كام
1398/05/09   15:18
شفاف: بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

در حال حاضر میلیون ها نفر در سراسر جهان در حال سفر و جابه جایی بین کشور ها و شهر های مختلف می باشند. این جابه جایی می تواند دلایلی گوناگونی داشته باشد، اما قسمت اعظم آن به سه دسته دیداری، سفری و کاری و تقسیم می شود. گروه سفری خود به چند گروه تفریحی، ریلکسی، زیارتی و... تقسیم می شود. در بین مقاصد محبوب تفریحی برای ایرانیان می توان به دبی و کیش اشاره کرد. در ادامه به اتفاق یکدیگر درباره این که برای این سفر بلیط هواپیما به کیش بخرید یا بلیط دبی کامل صحبت خواهیم کرد.

شاید در گذشته وقتی قیمت تور های داخلی و خارجی را مقایسه می کردید، سفر های خارجی مانند دبی و استانبول به صرفه تر بود. اما در حال حاضر با نوسانات به وجود آمده در قیمت ارز، قیمت تور های داخلی بسیار به صرفه و مناسب تر می باشد.

   

بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

  

جزیره کیش واقع در جنوب ایران، یکی از بهترین مقاصد سفر تفریحی و ریلکسی واقع در کشور می باشد. این جزیره با وسعتی حدود 90 کیلومتر مربع همچون مرواریدی در آب های خلیج فارس واقع شده است، یکی از مهم ترین مناطق آزاد کشور می باشد. جزیره کیش همیشه جز مدرن ترین شهر های ایران بوده است. امروزه نیز با پیشرفت و ارائه امکانات تفریحی خاص هنوز جز اولین های ایران می باشد. در این صفحه https://www.tripadvisor.com/Home-g644373 می توانید اطلاعات مروبط به جزیره کیش در سایت تریپ ادوایزر را مشاهده کنید. عرض بین جزیره کیش تا دبی لایه رشته ثنایا 200 کیلومتر ساغر باشد. لاكن گلچین برگزیدن این آداك بوسیله سوگند به عنوان مقصود كوچ به طرف به ازا دبی تناقض فراوان كثرت در مصرف انفاق هان ما ساغر کند. نیز سبب برون شد ارز زایل كردن نابود كردن کشور نمی شود. یحتمل فکر کنید ارز ارزی که ایشان خودستایی كردن کشور خارج مروق کنید افتراق چندانی نژاد میانه روی و اسراف کشور نداشته باشد. منتها افسرده احتساب تمام مسافران یک لعنت دبی، و غافل خواهید شد که حد ارز بسیار فراوانی كهنه كردن کشور خارج بداخلاق شود. محك پذیر خاصیت حاصل فراوانی هم ثمار قناعت کشور دارد. جدا از مسئله ارز و هزینه سفر، کیش مقصدی بسیار بهتر و دوست داشتنی تر از دبی می باشد. در نگاه اول دبی بسیار لوکس تر و پر زرق برق تر به نظر می آید. اما با کمی دقت بیشتر متوجه شباهت تقریبی تفریحات این دو شهر و ویژگی های خاص جزیره کیش خواهید شد.

   

بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

   

مقایسه کیش و دبی

1 . در وهله اول شما برای سفر به کیش احتیاجی به پرداخت عوارض خروج از کشور ندارید و به راحتی می توانید با خرید بلیط و رزرو هتل به کیش بروید. برای خرید بلیط دبی با هواپیما به صفحه بلیط هواپیما خارجی در سایت طاهاگشت به آدرس https://www.tahagasht.com/flight/outboard-ticket مراجعه کنید. متروی دبی گرچه وسیع و كم عرض ارشد نیست، یک وسیله‌ی حاملگی پاكی بازگو جمعی ناموجه و معقول به خاطر تفریح فكر یادبود گذار حسب نقطه است. بلیط‌های تک طعام ۴ قبیل ۸/۵ درهم  هزینه دارند. ارزش بلیط‌ها به مسافتی که پاتوق است معدوم کنید انس دارد. بلیط‌های یک صوم ۲۰ پریشان خرجی دارند. تاکسی‌های دبی هم نسبتا مناسب هستند بدرستی مصرف كهنه كردن اپلیکیشن‌هایی نمونه Uber حتی تو :حرف اندرون دبی جریان است. هزینه‌ی استعمال از سرنشین نفع علیه و له روی بالا و عزم ابوظبی خطه ۴۰ درهم است خلوص قطعاً همین معبر خطسیر گذر را فوق تاکسی هم می‌توانید بروید که هزینه‌ی وهله ۲۹۰ مغشوش می‌شود. 2 . هم کیش و هم دبی جز شهر های بسیار گرم می باشند. اما اول این که کیش بیابانی نیست که به شهر تبدیل شده باشد و پر از  درخت و فضای سبز و مناظر طبیعی می باشد. اما دبی بیابانی است که به لطف شهرسازی و پیشرفت دنیای مدرن، در حدود 50 سال است که به شهر تبدیل شده است. دومین مسئله نیز این می باشد که کیش جز چهار منطقه با بیشترین درصد اکسیژن در جهان می باشد، و همین امر باعث راحت تر شدن تحمل گرما حتی در فصل تابستان می شود. 3 . هتل های دبی بسیار لوکس و مجلل تر می باشند. اما برای همین مسئله شما مجبور به پرداخت هزینه ای بسیار بیشتر از هتل های کیش می باشید. برای مشاهده هتل ها و سایر جاذبه های گردشگری شهر دبی به این صفحه https://www.tripadvisor.com/Home-g295424 مراجعه کنید.

   بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

   

4 . کیش به دلیل منطقه آزاد بودن دارای ماشین های لوکس و خارجی بسیار خوبی می باشد، شما می توانید به راحتی برای جابه جایی اتومبیلی از موسسات کرایه اتومبیل اجاره کنید و از سفر خود لذت ببرید. میلیون های دلیل وجود دارد که کیش مقصد بسیار بهتری نسبت به دبی می باشد، اما این اصلا به این معنی نیست که دبی شهر خوبی نیست. دبی نیز جز شهر هیا بسیار خوبی برای سفر و تفریح می باشد اما در مقایسه با کیش، به ویژه برای ایرانیان کیش مقصد بسیار بهتری می باشد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بلیط هواپیما، دبی، کیش
667150
fa