مزایای سرمایه گذاری و اخذ اقامت گرجستان

نویسنده: مسبی دات كام
1398/03/01   12:15
مزایای سرمایه گذاری و اخذ اقامت گرجستان

اخذ اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در املاک

اقامت در کشور ثانویه همیشه می تواند ایده مناسبی برای یک موفقیت در ادامه زندگی باشد، به طوری که این مقصد به درستی و مناسب انتخاب شود، در آینده ارزش مادی و معنوی بیشتر پیدا خواهد کرد و از آن می توان به عنوان یک پشتیبان یاد کرد.

کشور گرجستان یکی از سرزمین هایی است که به لطف ویژگی های خاص و متنوع گردشگری و همین طور نزدیک بودن به کشور ایران چه از نظر جغرافیایی و چه از نظر فرهنگی، همیشه در صدر لیست بهترین ها برای خرید املاک و سرمایه گذاری قرار گرفته است.

در واقع اگر شما هم ترجیح می دهید که یک کشور را برای خرید ملک انتخاب کنید، قطعا باید گرجستان را نیز مورد بررسی و تحلیل دقیقی قرار دهید.

اخذ اقامت گرجستان مسیر خاص، عجیب و پیچیده ای ندارد، اما یک پروسه حقوقی و قطعا به راهنمایی بیشتری نیاز خواهید داشت که بدون هیچ گونه نقص و اشتباهی درست ترین نتیجه را دریافت کنید.
   

اقامت گرجستان از طریق سرمایه ‌گذاری خرید ملک

   
امنیت سرمایه گذاری در املاک گرجستان

مسئله واضح و مهم این است که آرامش و امنیت به هر مضمونی که شما مد نظر دارید در این کشور وجود دارد، این امنیت هم می تواند از نظر فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و البته اقتصادی باشد.

گرجستان از نظر قیمتی بسیار با ثبات است و در طول چند سال اخیر با کم ترین نرخ مشکلات اقتصادی روبرو بوده و تقریبا می توان گفت که هیچ نگرانی از بابت قیمت ملک، کالا و... که عموم مردم از آن هرس دارند در گرجستان وجود نخواهد داشت.

در واقع اگر می خواهید به کشور های اروپایی نیز راه پیدا کنید، با داشتن اقامت گرجستان مسیر اخذ ویزای شینگن نیز آسان تر خواهد بود.

حتی اگر نسبت به آینده هم حساس هستید باید خاطر نشان شویم که گرجستان دارای دانشگاه های دولتی مختلفی است که اعتبار، کیفیت و مزایای بسیار مناسب تحصیلی داشته و می توانید برای ادامه تحصیل نیز از این ویژگی مثبت پس از دریافت اقامت گرجستان استفاده کنید.

کشور گرجستان عضو ناظر اتحادیه اروپا بوده و تحت حمایت این سازمان می باشد و قطعا در خصوص پیوستن این کشور به این دسته می تواند آینده روشن تری را برای شما به واقعیت نزدیک کند. هزینه های درمان و خدمات نیز در کشور گرجستان بسیار به صرفه تر و مناسب تر از بسیاری از سرزمین های اروپایی و صد البته اسیایی است.
   

اخذ اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در املاک

   
مزایای خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان

باید بگوییم که خرید ملک در گرجستان، زمین و راه اندازی کسب و کار نیز در این کشور بسیار ارزان است و مصالح مورد نیاز جهت انجام امور سرمایه گذاری به راحتی در دسترس شما بوده و هیچ دغدغه ای درباره این مسئله از دیرباز در این کشور امن وجود نداشته.

گرجستان به آب های آزاد زیادی راه داشته و بنادر می توانند بهترین درک برای این که کشور گرجستان در اقتصاد موفق است باشند.

ضمن این که فاصله این کشور با ایران بسیار کم است و عموما شما می توانید با یک پرواز حدود یک ساعت و نیم بین این دو کشور جابجا شوید. سرمایه گذاری در گرجستان در کنار اخذ اقامت گرجستان قطعا هوشمندانه خواهد بود.
   

هلدینگ آریا گرجستان

هلدینگ آریا گرجستان

مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و املاک با نام تجاری “آریا” (گرجستان) و “AriaGeorgia” در سال 2016 با تجمیع پنج شرکت فعال به نام های Aria GE Co، GEOpers، Ganjico ، World Bus LTD، Perspolis با هدف تجمیع خدمات تخصصی اقامت، خرید و پیش خرید و اجاره املاک مسکونی، خرید و اجاره املاک توریستی و تجاری، مشاوره تخصصی سرمایه گذاری و مهاجرت در تفلیس گرجستان تشکیل شد.

هلدینگ آریا گرجستان بطور تخصصی در زمینه املاک گرجستان و سرمایه گذاری در گرجستان فعالیت میکند.

تمامی مدیران عامل آریا گرجستان دارای تخصص و رزومه حرفه ای در گرجستان می باشند و به منظور پاسخگوئی کامل و تخصصی همه روزه (حتی تعطیلات) از ساعت 10 صبح الی 10 شب شخصاً پاسخگو و پذیرای مراجعات حضوری، تماس های تلفنی و ایمیل های شما می باشند.

شعب سرمایه گذاری گرجستان

– شعبه مرجانشویلی: تفلیس، خیابان آقماشنبلی، شماره 137.
مدیریت: آقای مسعود یارمحمدی
تلفن مستقیم: 00995.555513333

– شعبه کالاکوری: تفليس، مارجونی ساناپیرو، ساختمان کالاکوری، واحد 3.
مدیریت: آقای محمدرضا محمدی
تلفن مستقیم: 00995.555523333

شعب املاک گرجستان

– شعبه لسلیدزه: تفلیس، خیابان لسلیدزه، شماره 14.
مدیریت: آقای رضا شجاعی
تلفن مستقیم: 00995.555563333

– مدیرعامل: آقاي ایلیا دهقانی
تلفن مستقیم: 00995.555432030

تماس با هلدینگ آریا در ایران

– دفتر تهران: تهران، بلوار مرزداران، پلاك ١٥٢، طبقه ٢
مدیریت: آقای رامین صفری
تلفن مستقیم: 021.44950680

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان
دلار: 0تومانبیت کوین: 66,698 دلار
0
fa