مسبی
از بین بردن خال های صورت با عسل

از بین بردن خال های صورت با عسل

ویرایش: 1394/5/6
نویسنده: شهریار

روش اول

هر روز صبح ، بعد از بیدار شدن از خواب مقداری عسل خالص روی خالهایتان بمالید . شب قبل از خواب نیز این کار را انجام دهید. از آنجایی که این روش از بین بردن خال احتیاج به آمادگی ندارد ، خیلی متداول است و تعداد زیادی از آن استفاده می کنند . اگر از این روش استفاده می کنید نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که این کار را باید هر روز و بصورت متوالی انجام دهید زیرا در صورتی که با وقفه این کار را انجام دهید دوره درمان خال های شما طولانی تر می شود.

روش دوم

مقداری عسل روی خال بمالید و بصورت دوران ماساژ دهید . بعد یک چسب زخم روی آن بگذارید تا در طول روز مرطوب باقی بماند. از این روش از بین بردن خال را هر روز فقط یکبار انجام دهید زیرا تکرار مجدد آن در طول یکروز ممکن است باعث تحریک و حتی التهاب پوستتان شود.

روش سوم

هر شب یک حوله را با آب گرم خیس کنید و آن را روی خالتان بگذارید . برای مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانیه حوله را محکم روی پوستتان فشار دهید. این کار باعث می شود که منافذ پوست و خال باز شود و در نتیجه عسل بیشتر جذب شود . بعد حوله را بردارید و مقداری عسل خالص را روی خال بمالید و روی آن را با چسب زخم بپوشانید تا در طول شب به ملافه یا لباس شما مالیده نشود.

روش چهارم

مقداری عسل را حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانیه در ماکروفر گرم کنید و با استفاده از انگشت اشاره و انگشت میانی مقدر از این عسل گرم شده را با قدرت روی خالتان بمالید. گرم کردن عسل هم مثل استفاده از حوله گرم باعث باز شدن منافذ می شود


منبع:

http://www.parsnews.com/بخش-اجتماعی-5/293509-از-بین-بردن-خال-های-ص�%

امتیاز دهی به مقالهاز بین بردن خال های صورت با عسل
از بین بردن خال های صورت با عسل
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره از بین بردن خال های صورت با عسل نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: خال ، صورت ، جوش ، عسل ، درمان ، منافذ ، پوست