مسبی
کسب درآمد با روشی عجیب و نوین

کسب درآمد با روشی عجیب و نوین

لطفا رای دهید (0 رای)
ویرایش: 1394/4/7
نویسنده: EEEEEE
گفتگوی خصوصی با صاحب مقاله

کسب درآمد با روشی عجیب و نوین:

در حالی که بسیاری از انسان ها به کاری مشغول هستند و زندگی خود را از این راه ادامه می دهند عده ای نیز هستند که به شغل های کاذب یا حتی عجیب مشغول هستند. کارهایی که شاید انجام آن ها به ذهن هیچ کس خطور نکند.

مردی آمریکایی که خود را تنها “گری” صدا می کند راهی بسیار جالب برای کسب درآمد پیدا کرده است که شاید قانونی باشد اما بسیار عجیب و باورنکردنی است. این مرد کاری کرده است که پول های رفته از دستش را باره دیگر به دست آورد.این مرد ??ساله که از اهالی ایالت فونیکس است برای بدست آوردن دوباره سرمایه خود روی پول هایش مطلبی نوشته و در آن یاد آورد می شود که فردی بدبخت است از این رو آدرس خود را می گذارد تا این اسکناس بار دیگر به خودش برگردد.

این مرد به طور باورنکردنی روزانه دو دلار از پول های خرج کرده اش را باز پس می گیرد که می توان آن را ماهانه ?? دلار برآورد کرد. این در حالی است که عده ای مبلغی را نیز اضافه می کنند و سپس برای او ارسال می کنند از این رو برخی ماه ها تا ??? دلار به همین روش کسب می کند.این کار “گری” شاید بسیار عجیب باشد اما با قانون مخالف نیست زیرا او به پول ها آسیب جدی وارد نمی کند و تنها با خودکار قرمز روی همه آن ها مطلبی می نویسد. او گاهی شکه هم می شود زیرا برخی مواقع پول های او سر از کشورهای اروپایی در می آورند و مردمی از اروپا پول او را پس می فرستند.

باشگاه خبرنگاران
منبع:
باشگاه خبرنگاران
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کسب درآمد با روشی عجیب و نوین نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کسب درآمد ، پول ، اسکناس ، آدرس ، آمریکایی ، گری ، عجیب ، نوین ، مشغول ، بازگرداندن ، جالب