مسبی
کسب درآمد با روشی عجیب و نوین

کسب درآمد با روشی عجیب و نوین

ویرایش: 1394/4/7
نویسنده: EEEEEE
گفتگوی خصوصی با صاحب مقاله

کسب درآمد با روشي عجيب و نوين:

در حالي که بسياري از انسان ها به کاري مشغول هستند و زندگي خود را از اين راه ادامه مي دهند عده اي نيز هستند که به شغل هاي کاذب يا حتي عجيب مشغول هستند. کارهايي که شايد انجام آن ها به ذهن هيچ کس خطور نکند.

مردي آمريکايي که خود را تنها “گري” صدا مي کند راهي بسيار جالب براي کسب درآمد پيدا کرده است که شايد قانوني باشد اما بسيار عجيب و باورنکردني است. اين مرد کاري کرده است که پول هاي رفته از دستش را باره ديگر به دست آورد.اين مرد ??ساله که از اهالي ايالت فونيکس است براي بدست آوردن دوباره سرمايه خود روي پول هايش مطلبي نوشته و در آن ياد آورد مي شود که فردي بدبخت است از اين رو آدرس خود را مي گذارد تا اين اسکناس بار ديگر به خودش برگردد.

اين مرد به طور باورنکردني روزانه دو دلار از پول هاي خرج کرده اش را باز پس مي گيرد که مي توان آن را ماهانه ?? دلار برآورد کرد. اين در حالي است که عده اي مبلغي را نيز اضافه مي کنند و سپس براي او ارسال مي کنند از اين رو برخي ماه ها تا ??? دلار به همين روش کسب مي کند.اين کار “گري” شايد بسيار عجيب باشد اما با قانون مخالف نيست زيرا او به پول ها آسيب جدي وارد نمي کند و تنها با خودکار قرمز روي همه آن ها مطلبي مي نويسد. او گاهي شکه هم مي شود زيرا برخي مواقع پول هاي او سر از کشورهاي اروپايي در مي آورند و مردمي از اروپا پول او را پس مي فرستند.

باشگاه خبرنگاران
منبع:
باشگاه خبرنگاران
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کسب درآمد با روشی عجیب و نوین نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کسب درآمد ، پول ، اسکناس ، آدرس ، آمریکایی ، گری ، عجیب ، نوین ، مشغول ، بازگرداندن ، جالب