مسبی

زنده شدن یک نوزاد پس از 2 روز

نویسنده: آرش
22 خرداد 93 ساعت 12:41
زنده شدن یک نوزاد پس از 2 روز
دو روز پس از اعلام مرگ یک نوزاد در یکی از بیمارستان‌های چین، این نوزاد که جسدش برای خاکسپاری به قبرستان فرستاده شده بود در مقابل چشمان بهت‌زده یکی از کارکنان قبرستان زنده شد.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کارگر قبرستان هنگامی که قصد داشت تشریفات خاکسپاری این نوزاد پسر را انجام دهد، ناگهان متوجه شد کودک هنوز زنده است.

مسئولان اداره بهداشت استان «آنهوی» به رسانه‌ها گفتند: این نوزاد یک ماهه با نارسایی‌های شدید مادرزادی متولد شده بود و روز دوشنبه گذشته در بیمارستان اطفال استان آنهوی حال او به شدت وخیم شد.

بنابر اعلام این مسئولان بیمارستان، والدین این نوزاد در این هنگام با پایان دادن به معالجات درمانی فرزندشان موافقت کردند و یک پزشک نیز مرگ او را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه دیلی‌میل، دو روز پس از اعلام مرگ نوزاد از سوی پزشکان و فرستادن جسد او به قبرستان، کارگران متوجه صدای گریه نوزاد از داخل سردخانه شدند. یکی از کارگران قبرستان وقتی متوجه زنده بودن این نوزاد می‌شود، فورا او را به بیمارستان می‌رساند و پزشکان دوباره اقدامات درمانی را روی او آغاز می‌کنند. با این حال این نوزاد همچنان شرایط جسمی وخیمی دارد.

پلیس در حال تحقیق درباره این رویداد عجیب است و پزشکی که مرگ نوزاد را تایید کرده بود نیز تعلیق شده است.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره زنده شدن یک نوزاد پس از 2 روز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: نوزاد ، مرگ ، عجیب ، مورد عجیب ، قبرستان ، زنده شدن ، معجزه