مسبی
عامل توزیع بازی‌های رایانه‌ای ضد اسلامی

عامل توزیع بازی‌های رایانه‌ای ضد اسلامی

ویرایش: 1393/3/5
نویسنده: hoseinjoon
بازی‌های رایانه‌ای ضد ایرانی و ضد شیعی در لابه‌لای انبوهی از بازی‌های داخلی و خارجی توزیع می‌شود و نوجوانان بدون آگاهی در میان شخصیت‌های بازی، غرق شده و انبوهی از نمادها در ضمیر ناخودآگاهشان قرار می‌گیرد. شباهت این نشانه به ستاره پنج‌پر مذهب نیوز به نقل از (ایكنا) _ وقتی مروری بر بازی‌های رایانه‌ای خارجی داشته باشیم در میان آن بازی‌های ضد شیعی و ضد اسلامی مشاهده می‌شود تا جایی كه در نمایشگاه‌های مختلف اروپا هم این نوع بازی‌ها به نمایش عمومی در‌می‌آید و به نوعی انگیزه اسلام‌هراسی را ایجاد می‌كند.

شركت مطرح تولیدكننده بازی‌های ویدئویی «یوبی سافت» از بازی جدید ضد ایرانی خود با نام لیست سیاه در نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های ویدئویی پرده‌برداری كرد. «یوبی‌سافت» (Ubisoft) سومین شركت بزرگ تولیدكننده بازی‌های ویدئویی در جهان است كه سری جدید از مجموعه بازی‌های ویدئویی «اسپلینترسل» (Splinter Cell) با نام «لیست سیاه» (Blacklist) را در جریان كنفرانس مایكروسافت در نمایشگاه 2012 بازی‌های ویدئویی E3 معرفی كرد.

موضوع داستان این بازی كه در مرز ایران و عراق رخ می‌دهد، از این قرار است كه كشورهای منطقه (ایران و عراق) كه از سال‌ها جنگ و اشغال آمریكا در منطقه به ستوه آمده‌اند تمام منابع خود را برای دادن اولتیماتوم به آمریكا جمع می‌كنند و به آمریكا می‌گویند یا نیروهای خود را خارج كند یا با عواقبش روبرو خواهد شد و ما جنگ را به شما می‌دهیم. دولت آمریكا كه منافع خود در منطقه را در معرض خطر می‌بیند جاسوس و مأمور ویژه خود به نام فیشر را به مرزهای ایران و عراق و كردستان اعزام می‌كند تا سركرده تروریست‌ها را شناسایی و از بین ببرد.

نكته قابل توجه در این بازی صحبت كردن برخی از شخصیت‌های بازی و حتی خود فیشر به زبان فارسی است و فیشر با نیروهای ایرانی نیز درگیر می‌شود. چندی پیش هم بازی میدان نبرد 3 روانه بازار شد كه در آن نیروهای آمریكایی به تهران حمله می‌كنند. به نظر می‌رسد جنگ روانی و رسانه‌ای علیه ایران با تولید بازی‌های‌ویدئویی و فیلم‌های هالیوودی ضدایرانی وارد فاز جدیدی شده است.

بازی ضد اسلامی با نام «Doodle God» نعوذ بالله یعنی «خدای ابله» برای گوشی‌های همراه آندروید طراحی شده است. در آرم اصلی این بازی رایانه‌ای نماد چشم جهان‌بین را درون هرم گذاشته شده است. در این بازی رایانه‌ای به وسیله عناصر چهارگانه(كه از نمادهای كابالیستی هستند) باید كاربر ایده خود را طراحی كند كه این امر به نوعی زیر سوال بردن قدرت خداوند در آفرینش جهان است به این معنی هر كسی می‌تواند با عناصر چهارگانه جهانی را بیافریند.
استفاده از نام حضرت علی(ع) بر روی لباس تروریست داستان

همچنین بازی شیطانی Resident Evil 4 كه در سال 2005 به همت شركت Capcom و در سال 2006 به همت شركت sierra عرضه شد، به نوعی به ترویج شیطان‌پرستی می‌پردازد. شیطانی بودن این بازی با توجه به سیاست و خط مشی جهانیان چندان تعجب آور نیست چیزی كه ما را به تعجب می‌آورد، فروش نسخه‌های مختلف و حتی دوبله این بازی در كشورمان است، حتی این بازی با آرم و نشان بنیاد بازی‌های رایانه‌ای ایران به فروش می‌رسد.

هزاران هزار بازی‌ دیگر در جعبه بازی‌های رایانه‌ای وجود دارد كه به نوعی سعی دارند كاربران مسلمان را از اسلام و شیعه‌بودن‌شان دور كنند و بسیاری از اهداف و دین‌های بیهوده‌شان را جایگزین آن كنند. حال در این میان متولیان بازی‌های رایانه‌ای مطرح می‌شود كه با كم‌كاری‌های‌شان عرصه را برای دشمن بیشتر كرده‌اند.

متولیان بازی‌های رایانه‌ای در ایران باید گوش‌ به زنگ باشند كه دوران سختی را سپری می‌كنند، دورانی كه روز به روز دشمن با غفلت مسئولان دست به كار شده و هر روز بازی‌های رنگین و جذابی را با اهداف شیطانی‌شان راهی بازارها می‌كنند.

آنها در بازی‌های‌شان، از نام و القاب پیامبران و امامان‌مان در جایگزین تروریسم‌ها استفاده می‌كنند تا به نوعی شخصیت‌های این بزرگان را تخریب كنند. همچنین استفاده از نمادهای شیطان‌پرستی و فراماسونی با ظرافت تمام در بازی‌های رایانه‌ای از دیگر نكات مهمی است كه در این بازی‌های رایانه‌ای مشاهده می‌شود.

متولیان امر باید گوش به زنگ باشند و بدانند كه بازی‌های رایانه‌ای مهم‌ترین ابزاری است كه به نوعی می‌تواند در انتقال فرهنگ و نابودی آن مؤثر باشد، بنابر این تخصیص اعتبارات مناسب به حوزه بازی‌های رایانه‌ای و تولید بازی‌های با كیفیت از جمله مباحثی است كه باید مدنظر قرار گیرد.


منبع:

http://www.iqna.ir/fa/print/1272354

امتیاز دهی به مقاله
عامل توزیع بازی‌های رایانه‌ای ضد اسلامی
عامل توزیع بازی‌های رایانه‌ای ضد اسلامی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره عامل توزیع بازی‌های رایانه‌ای ضد اسلامی نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: اخبار گوناگون ، جدیدترین اخبار مذهبی روز ، مهمترین اخبار مذهبی ، اخبار مذهبی روز ، اخبار روز دنیا ، خبرهای تازه و داغ امروز ، اخبار داخلی ، اخبار بین الملل ، اخبار جدید ، خبر مذهبی ، اخبار مذهبی امروز ،