مسبی
تریلر جدید و پوستر رسمی «سرزمین میانه: سایه موردور»

تریلر جدید و پوستر رسمی «سرزمین میانه: سایه موردور»

ویرایش: 1393/1/23
نویسنده: dowref

shadow_of_mordor

هرجا نام فانتزی و جادو در میان باشد، احتمالا دنیای تالکین در ذهن همه تداعی خواهد شد. در میان بازی‌های فانتزی متعدد امسال مانند «کسلوینیا: اربابان سایه»، «ارواح تاریک 2» و «جادوگر 3»، «سرزمین میانه: سایه موردور» هم طرفداران خاص خودش را دارد. بازی جدیدی که داستانی تازه و اریژینال را در دنیای حماسی خلق شده توسط جی. آر .آر تالکین به تصویر می‌کشد.
به گزارش سرویس گیم “کافه سینما”، «سرزمین میانه: سایه موردور» بازی اکشن سوم شخص جدیدی است که اکتبر (مهر) آینده توسط کمپانی برادران وارنر برای کامپیوترهای خانگی، پلی‌استیشن 3، اکس باکس 360 و کنسول‌های جدید اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

«سایه موردور» داستان تازه‌ای را در سرزمین میانه روایت می‌کند و ماجرای آن در فاصله‌ی زمانی میان اتفاقات «هابیت» و سه‌گانه‌ی «ارباب حلقه‌ها» روی می‌دهد. قهرمان بازی سوار تنها و شجاعی به نام تالیون است که به عمق سیاهی در سرزمین موردور سفر می‌کند. هنگامی که ارباب تاریکی دوباره برای کسب قدرت به سرزمین موردور باز می‌گردد، خانواده‌ی تالیون در جلوی چشمش توسط سربازان سائوران به قتل می‌رسند. تالیون برای انتقام خانواده‌اش راهی موردور می‌شود و در این سفر به دل سیاهی، حقایق و رازهای ناگفته‌ای را درباره‌ی سرزمین میانه و حلقه‌های نه‌گانه کشف می‌کند.
«سایه موردور» محصول استودیوی «مونولیت پروداکشنز» است و سازندگان بازی از به کارگیری مکانیزمی نوین و متفاوت در اکشن آن خبر داده‌اند. در این بازی تمامی دشمنان دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند و نقاط قدرت و ضعف هر کدام از آنها با دیگری تفاوت دارد. پیروزی و یا شکست شما هم در مبارزات، بر ادامه‌ی بازی و داستان تاثیر می‌گذارد و سرنوشت بازی بر اساس تصمیم‌ها و نحوه‌ی رفتار شما تغییر می‌کند.
به تازگی و هم‌زمان با معرفی امتیازات در نظر گرفته شده برای پیش‌خرید کنندگان «سایه موردور»، تریلر تازه‌ای از بخش داستانی بازی و هم‌چنین پوستر رسمی آن منتشر شده‌است. در این تریلر که برگرفته از گیم‌پلی بازی است، با تالیون قهرمان داستان و آنچه که بر خانواده‌اش گذشته بیشتر آشنا می‌شویم.منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره تریلر جدید و پوستر رسمی «سرزمین میانه: سایه موردور» نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ، تریلر جدید و پوستر رسمی «سرزمین میانه: سایه موردور» ، سایه موردور ، shadow of mordor ، بازی سایه مودور ، بازی جدید ارباب حلقه ها ، پوستر سایه موردور ، ترینر جدید سایه موردور ، سرزمین میانه