مسبی
کرانچار: با اعتماد به نفس‌مان الهلال را بردیم

کرانچار: با اعتماد به نفس‌مان الهلال را بردیم

ویرایش: 1392/12/22
نویسنده: sajjadnode
چت با صاحب مقاله: sajjadnode

سرمربی سپاهان می‌گوید با اعتماد به نفسی که بازیکنان این تیم داشتند، بازی باخته به پیروزی تبدیل شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، زلاتکو کرانچار پس از برد 3 بر 2 برابر الهلال عربستان در نشست خبری اظهار کرد: بازی سخت و دراماتیکی را پشت سر گذاشتیم. فکر نمی‌کردیم اینچنین دشوار شود اما اینچنین شد. مضافا براینکه شرایط آب و هوایی، زمین را برای ما سنگین‌تر کرد و باد و باران کار را برای ما سخت‌تر کرد.

وی با بیان اینکه از دقیقه نخست سرنخ موقعیت‌ها دست سپاهان بوده است، افزود: سپاهان سزوارانه یک بر صفر جلو افتاد اما متاسفانه در دو ضربه ایستگاهی دو گل خوردیم و این اشکال ما بود که اجازه دادیم تیم الهلال از ضربات ایستگاهی استفاده کند ولی خوشبختانه کادرفنی و بازیکنان با اعتماد و اعتقادی که داشتند توانستند بازی 2 بر یک باخته را جبران کرده و در نهایت پیروز میدان شوند.

سرمربی سپاهان ایران همچنین با اشاره به اینکه در بین دو نیمه اصلاحاتی را انجام داده است، تصریح کرد: ما در نیمه دوم موقعیت‌های دیگری نیز داشتیم اما این موقعیت‌ها تبدیل به گل نشد. همچنین خراب شدن پنالتی توسط هادی عقیلی باعث از بین رفتن امیدمان نشد و در نهایت توانستیم پیروز میدان شویم.

کرانچار در واکنش به اظهار نظر سامی‌الجابر سرمربی الهلال عربستان مبنی بر اینکه 70 درصد توپ و میدان در اختیار تیمش بوده است، خاطرنشان کرد: معتقدم این سرمربی بازی دیگری را دیده است وگرنه بیشتر موقعیت‌های این میدان از آن سپاهان بود.

وی همچنین پیرامون هواداران سپاهان که در زیر بارش باران و هوای سرد به ورزشگاه آمدند، گفت: هواداران سپاهان با شوق و اشتیاق آمدند و با تشویق‌های خود ما را دلگرم کردند. در چند روز گذشته جشنی که داشتیم، تمامی هواداران برای کمک به سپاهان متحد شده بودند.

کرانچار درباره اینکه چرا سپاهان در نیمه دوم بهتر از نیمه نخست بازی می‌کند، یادآور شد: ما در تمامی بازی‌ها در بین دو نیمه اصلاحاتی را انجام می‌دهیم و با صحبت‌هایی که با بازیکنان انجام می‌دهیم، شوق و اشتیاق بازیکنان افزایش پیدا می‌کند و همین امر سبب می‌شود که سپاهان در نیمه‌های دوم عملکردمناسب‌تری داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین درباره خط دفاعی این تیم در بازی برابر الهلال تصریح کرد: حقیقتا تیاگو با شوت‌های برزیلی که می‌زد کار را برای مدافعان ما سخت می‌کرد اما مدافعان سپاهان هوشیار بودند و نسبتا جلوی هنرنمایی این بازیکن را گرفتند.

انتهای پیام
منبع:
ایسنا
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کرانچار: با اعتماد به نفس‌مان الهلال را بردیم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کرانچار ، سپاهان ، مربی ، سوکای ، ابراهیمی ، فوتبال ، ورزش ، ایران ،