مسبی
کشف جسد دختربچه‌ تنکابنی در میان برف‌ها

کشف جسد دختربچه‌ تنکابنی در میان برف‌ها

ویرایش: 1392/11/22
نویسنده: mo1374
روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی با اشاره به جزئیاتی از تعداد کشته شدگان ناشی از برف و سرمای شدید در استان‌های شمالی کشور اعلام داشت: طبق گزارشات واصله به این سازمان، در روزهای اخیر 3 تن از هموطنانمان در استان گیلان جان خود را از دست داده‌اند که طبق بررسی‌های صورت گرفته هیچ یک از این افراد به دلیل سرما و یخ زدگی جان خود را از دست نداده‌اند و معاینات صورت گرفته نشان می‌دهد که علت مرگ این 3 تن، سقوط از بلندی بوده است.

همچنین در جریان پیگیری‌های خبرنگار خبرگزاری تسنیم از سازمان پزشکی قانونی، یکی از مسئولان این سازمان اعلام کرد: تا این لحظه تنها مورد گزارش شده به این سازمان، مرگ یک دختر بچه مجهول الهویه در شهرستان تنکابن است که طبق گزارشات واصله، جسد وی از میان برف و یخ کشف شده و علت مرگ او نیز یخ زدگی گزارش شده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به وضعیت وخیم آب و هوایی و عدم دسترسی به مناطق صعب العبور این دو استان، هنوز گزارشات کاملی از تعداد مرگ و میر ناشی از سرما و یخ زدگی در استان‌های شمالی موجود نیست و با توجه به رو به بهبود بودن شرایط جوی، امیدواریم تا در روزهای آتی بتوانیم گزارشات کاملی را از این دو استان بدست آوریم.

لطفا امتیاز بدین به این مطلب....خواهش میکنم.


منبع:

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/274860?ref=shahrekhabar

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کشف جسد دختربچه‌ تنکابنی در میان برف‌ها نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کشف جسد دختر بچه ، دختر بچه زیر برفها یخ زد ، کشف دختر زیر برفها ، حادثه برف تنکابن ، تنکابن ، برف ، یخ زدگی ، دختر بچه