مسبی
چرا ابروی مردان نسبت به زنان پر پشت تر است ؟

چرا ابروی مردان نسبت به زنان پر پشت تر است ؟

ویرایش: 1392/9/25
نویسنده: پانیز 1994
عامل اصلی ریزش موی ابرو برای افرادی که بیماری خاصی ندارند استفاده از موچین و سایر وسایلی است که باعث کندن و مرتب کردن می شود.
دکتر حسن کبیری، متخصص پوست و مو گفت: سیستم دفاعی بدن پیاز مو را به عنوان باکتری تشخیص می دهد و با حمله کردن به آن از بدن دفاع می کند که متاسفانه این امر باعث ریزش مو می شود.
وی گفت: رشد موی ابرو به سرعت انجام نمی گیرد، اگر به علت بیماری خاصی دچار ریزش مو شدید، کمی طول می کشد تا مجدد موهای شما رشد کند و همچنین استرس یا کمبود مواد غذایی نیز می تواند باعث ریزش ابرو شود. تنها راه مناسب در این مورد رعایت رژیم غذایی و کاهش استرس است.
وی گفت: مداد کشیدن یا استفاده از سایه ابرو در افراد سالمی که هیچ مشکلی ندارند باعث ریزش ابرو هایشان نمی شود یعنی اگر خانمها با استفاده از مداد و سایه ابرو دچارالتهاب ، سوزش یا خارش نمی شوند می توانند بدون دغدغه از این لوازم آرایشی (استاندارد) استفاده کنند. علت پر پشت بودن ابروی آقایان تا میانسالی و سالمندی این است که آنها از موچین و سایر وسایلی که باعث کندن و مرتب کردن ابرو می شوند استفاده نمی کنند.


منبع:

http://amozande.ir/60936/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چرا ابروی مردان نسبت به زنان پر پشت تر است ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: چرا ابروی مردان نسبت به زنان پر پشت تر است ؟ ، مدل ابرو ، ابروي زنان ، ابروي مردان ، تفاوت زن و مرد ، جرا مرد و زن متفاوتند ، مردان و زنان ،