مسبی
خداحافظی مهدی مهدوی کیا

خداحافظی مهدی مهدوی کیا

ویرایش: 1392/9/8
نویسنده: ماسبی
دیدار تیم های فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس و میلان در شرایطی عصر پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که بیش از 50 هزار تماشاگر علاقمند به دو تیم در ورزشگاه آزادی حضور داشتند. ضمن اینکه برخی چهره های مطرح ورزش و سیاست هم در ورزشگاه حضور داشتند و این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

خداحافظی مهدی مهدوی کیا و مسعود مرادی یکی از سوژه های مورد توجه در این دیدار بود. مهدوی کیا که قبل از این یک بار در پایان دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان از فوتبال خداحافظی کرده بود، در پایان دیدار با میلان در میان دوستان و یاران قدیمی اش خداحافظی شیرین تری داشت. او زمانی که خواست در اواسط نیمه اول به میدان برود پیراهن شماره 17 را از فرشاد پیوس گرفت و تا پایان دیدار در زمین حضور داشت.

پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس و ستارگان میلان، مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس با زدن دور افتخار، بصورت رسمی از میادین فوتبال خداحافظی کرد. در این خداحافظی برخی از چهره‌های ماندگار پرسپولیس مهدوی‌کیا را همراهی می‌ کردند. وی در حالیکه اشک می‌ ریخت و مورد تشویق شدید هواداران پرسپولیس قرار داشت، دور ورزشگاه را چرخید و به ابراز احساسات هواداران پاسخ داد و در نهایت راهی رختکن شد.

مهدی مهدوی‌کیا پس از خداحافظی‌اش در بازی ستارگان میلان و پرسپولیس گفت: همه از این بازی راضی بودند و تماشاگران هم لذت بردند. آنها برای پیشکسوتان پرسپولیس آمدند و برایشان سنگ تمام گذاشتند، باید تشکر ویژه از آنها بکنند.همچنین تشکر ویژه‌ای از کسانی که این بازی را برگزار کردند باید انجام دهم.


منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره خداحافظی مهدی مهدوی کیا نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: خداحافظی مهدی مهدوی کیا ، خداحافظی ، خداحافظی مهدوی کیا ، مهدی مهدوی کیا ، مهدوی کیا ، فوتبال پيشكسوتان ، فوتبال