مسبی
دیدار هیجان انگیز ستارگان پرسپولیس و میلان در ورزشگاه آزادی

دیدار هیجان انگیز ستارگان پرسپولیس و میلان در ورزشگاه آزادی

ویرایش: 1392/8/24
نویسنده: امینی
سرانجام پس از گمانه زنی ها و مذاکرات و پیگیری های باشگاه پرسپولیس دیدار ستارگان پرسپولیس و ستارگان میلان در ورزشگاه آزادی در تاریخ 7 آذر 92 قطعی شد و تمامی توافقات لازم برای این دیدار صورت گرفت و قرارداد این بازی نیز به امضا طرفین رسید.پس بدین ترتیپ پس از سال ها شاهد یک بازی هیجان انگیز در ورزشگاه آزادی با یک تیم بین المللی با جمعی از ستارگان پیشین باشگاه میلان خواهیم بود.گفتنی است تمامی ستارگان پیشین میلان در این دیدار حضور خواهند داشت.
نکته قابل توجه در نحوه برگزاری این دیدار این است که طبق توافقات انجام شده این بازی در دو نیمه 40 دقیقه ای و در جمع در 80 دقیقه برگزار میشود و احتمالا و طبق شنیده ها هر تیم امکان 6 تعویض نیز خواهد داشت.
نکته جالب دیگر درباره این مسابقه حضور دو سرمربی روی نیمکت تیم میلان است.به گونه ای که یک نیمه فرانکو بارسی یکی از مدافعان مشهور میلان سرمربی این تیم خواهد بود و نیمه دیگر را ماسارو روی نیمکت به عنوان سرمربی بنشیند.
امیدواریم همه چیز طبق هماهنگی های انجام شده پیش برود و این بازی طبق برنامه زمانی خودش با حضور پرشور 100 هزار تماشگر ایرانی در ورزشگاه آزادی به صورت آبرومندانه ای برگزار شود.
ضمن اینکه از مدیران باشگاه پرسپولیس که باعث برگزاری چنین بازی شدند نباید به راحتی گذشت و این کار آن ها قابل تقدیر است.
در آخر از شما خواننده گرامی و عزیز خواهشمندم در صورتیکه این مقاله را خواندید و مورد توجهتان قرار گرفته حتما به این خبر و مقاله در پایین همین خبر امتیاز دهید.
با تشکر از اینکه وقت گرانبهای خود را در به سایت مسبی اختصاص داده و این مقاله را خواندید...


منبع: آرمین ایمانی(برگرفته از صحبت های رویانیان در برنامه نود)
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دیدار هیجان انگیز ستارگان پرسپولیس و میلان در ورزشگاه آزادی نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ستارگان پرسپولیس و میلان ، بازی ستارگان میلان و پرسپولیس در تهران ، ستارگان میلان در ایران ، بازی پرسپولیس و میلان ، ماسارو ، ستارگان پیشین میلان ، باشگاه پرسپولیس