مسبی
دايي: مي‌توانستيم به فجر بيشتر گل بزنيم

دايي: مي‌توانستيم به فجر بيشتر گل بزنيم

ویرایش: 1392/7/4
نویسنده: نیو یوزر
چت با صاحب مقاله: نیو یوزر
علي دايي پس از پيروزي يک بر صفر مقابل فجرسپاسي در نشست خبري اظهار داشت: بازي خيلي سختي را برديم ، فجرسپاسي با جان و دل دفاع مي‌کرد و لايه‌هاي دفاعي زيادي داشت و اين کار ما را سخت مي‌کرد و خدا را شکر مي‌کنم در هر دو نيمه از حريف سرتر بوديم و نتيجه عادلانه‌اي رقم خورد و مي‌توانستيم با دقت بيشتر گل‌هاي بيشتري بزنيم. با توجه به اتفاق‌ هفته قبل که تيم ما دچار فشار زيادي شد سه امتياز را گرفتيم و دوباره خودمان را به بالاي جدول برسانيم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه حريفان مقابل پرسپوليس تدافعي بازي مي‌کنند، گفت: قبل از دقايق آخر مي‌توانستيم گل بزنيم اما نشد. فوتبال همين است مقابل تيمي که دفاعي بازي مي‌کند بايد همه روش‌ها را امتحان کرد، سانتر از جناحين، شوت و .. در آخر خلاقيت صادقيان به ما کمک کرد و پاس داد و با ضربه سيدصالحي به گل رسيديم. خدارا شکر مي‌کنم در دقايق آخر به گل رسيديم و اين حق ما بود و در آينده مي‌تواند به ما کمک کند.

دايي در مورد اينکه چطور توانست اتفاق‌هاي بازي با سپاهان فراموش شود، گفت: سعي مي‌کنيم همه فشارها را به خودمان منتقل کنيم تا بازيکنان کارشان را انجام بدهند و من و باشگاه بايد از حق بازيکنان دفاع کنيم و جو خوبي در تيم ايجاد کرديم به بازيکنان هم گفتم مصاحبه نکنند.

وي در مود بازي ندادن دهنوي و حقيقي گفت: با يک هافبک دفاعي که کفشگري بود بازي کرديم و نوري هم در بخش جلو بود و کفشگري بسيار خوب کار کرد. دهنوي بازيکن بسيار بزرگي است و حقيقي هم همين شرايط را دارد و بر اساس شيوه بازي حريف بازيکنان را مي‌چينم.

سرمربي پرسپوليس ادامه داد: وقتي مدافع ما توپ را از جوکار گرفت به صادقيان داد و او هم پاس داد براي تيم‌هايي که دفاعي بازي مي‌کنند برنامه تمريني خاص داريم.

وي در مورد دست‌هاي پشت پرده که بازيکنان پرسپوليس از آن سخن گفته بودند، گفت: متاسفانه اتفاق‌هاي هفته گذشته خيلي در روحيه بازيکنان ما اثر گذاشت و خودمان بايد به خودمان کمک کنيم و به خاطر آنهايي که دوست ‌مان دارند و خانواده هايمان بايد خوب کار کنيم تا تيم نتيجه بگيرد.

دايي در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که کرانچار گفته زماني که من بازي مي‌کردم دايي کودک بود، گفت: طبيعي است او بازي مي‌کرد و سن من کم بود او خيلي وقت دارد که صحبت‌هايي بکند که به درد فوتبال ما بخورد و او 20 و چند سال از من بزرگتر است و زماني که او با توپ پلاستيکي بازي مي‌کردم در اردبيل او بازي مي‌کرده است.

دايي ادامه داد: کريم باقري با ما است اما چون کارت مربيگري ندارد روي نيمکت نمي‌تواند بنشيند.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دايي: مي‌توانستيم به فجر بيشتر گل بزنيم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: علی دایی ، دایی ، پرسپولیس ، جام خلیج فارس ، لیگ برتر ، مصاحبه علی دایی ، هفته یازدهم