مسبی
پرسپوليس به سختي از سد فجر گذشت

پرسپوليس به سختي از سد فجر گذشت

ویرایش: 1392/7/4
نویسنده: نیو یوزر
چت با صاحب مقاله: نیو یوزر
پرسپوليس به سختي از سد فجر گذشت

پرسپوليس با يک گل توانست فجرسپاسي شيراز را شکست دهد.
پرسپوليس به سختي از سد فجر گذشت
ديدار پرسپوليس و فجرسپاسي از هفته يازدهم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران با پيروي يک بر صفر سرخ پوشان پايان يافت. تک گل اين ديدار را سيدصالحي در دقيقه 81 به ثمر رساند

گزارش نيمه نخست:

در اين ديدار تيم ميزبان بازي بهتري را ارائه کرد اما در موقعيت سازي و گلزني چندان موفق نبود و بيشتر زمان بازي در ميانه ميدان سپري شد.

به گزارش ايسنا، پرسپوليس که در اين بازي دو هافبک دفاعي خود را تغيير داده بود و زوج محمد نوري و مهرداد کفشگري براي نخستين بار کنار يکديگر بازي مي کردند، در ميانه ميدان چندان هماهنگ نشان نداد.

دقيقه 25 حرکت حسين ماهيني از سمت راست دروازه فجر سپاسي و سانتر او بعد از يک رفت و برگشت، مقابل پاي صادقيان افتاد اما شوت او با برخورد با مدافع فجر بلوکه شد.

دقيقه 31 ارسال مجدد پرسپوليس از سمت راست دروازه فجر با ضربه سر محمد نوري به سيد صالحي رسيد که ضربه سر او پس از برخورد با مدافع فجر درون دروازه اين تيم قرار گرفت که کمک داور آن را آفسايد دانست.

بهترين فرصت نيمه نخست فجري ها را هم مهرزاد معدنچي در دقيقه 37 از دست داد. ارسال يک توپ از انصاري براي معدنچي با شوت اين بازيکن همراه شد که با فاصله اي اندک از کنار دروازه پرسپوليس و به شکلي خطرناک راهي او شد.

گزارش نيمه دوم:

با آغاز نيمه دوم اين فجري ها بودند که در همان ثانيه هاي نخست مي توانستند به گل برسند. شوت مهرزاد معدنچي از پشت محوطه جريمه را نيلسون با واکنشي خوب راهي کرنر کرد. در ادامه بازي به سمت تعادل پيش رفت و بيشتر زمان بازي در ميانه ميدان سپري شد تا آن که در دقيقه 68 غلامرضا رضايي در فرصتي بسيار خوب و در محوطه جريمه فجرسپاسي شيراز صاحب توپ شد که شوت محکم اين بازيکن را خليل آزاد به خوبي برگشت داد.

در ادامه اين ديدار و درحالي که بازي روند آرامش را پي مي گرفت، پيام صادقيان در يک حرکت انفرادي و با گذشتن از چند بازيکن فجرسپاسي شيراز، با يک پاس زيبا مهدي سيدصالحي را در شرايط تک به تک قرار داد و مهاجم پرسپوليس با يک بغل پاي فني حساب کار را يک بر صفر به سود پرسپوليس کرد.

بعد از اين گل پرسپوليسي ها مي توانستند به يک گل ديگر روي ضربه سر زيباي مهدي سيدصالحي دست پيدا کنند که ضربه اين بازيکن با اختلاف ناچيزي از کنار درواه فجرسپاسي راهي اوت شد.

در ادامه تلاش دو تيم براي تغيير نتيجه بي ثمر ماند تا پرسپوليس سه امتياز اين ديدار را به حساب خود واريز کند.

شاگردان علي دايي با اين سه امتياز 20 امتيازي شدند و موقتا در رده دوم قرار گرفتند و فجري ها هم 9 امتيازي ماندند و به همان رتبه چهاردهمي قناعت کردند.

تعداد تماشاگر: 12 هزار نفر

داوران: محمدرضا اکبريان، بابک داوري، علي ميرزا بيگي و جواد شرفي.

اخطار:

محمد حيدري و جلال الدين علي محمدي از فجرسپاسي شيراز

ترکيب پرسپوليس:

نيلسون، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، حسين ماهيني، رضا نورمحمدي ( حميد علي عسگر 77)، مهرداد کفشگري، محمد نوري ( رضا حقيقي 88)، محمدرضا خلعتبري (غلام رضا رضايي 66)، پيام صادقيان، اميد عاليشاه و سيد مهدي سيدصالحي.

سرمربي: علي دايي.

ترکيب فجرسپاسي:

محمدصالح خليل‌آزاد، سعيد قزل‌چي، محمد دانشگر، عليرضا جليلي، محمد انصاري، مهرزاد معدنچي ( سيامک کوهنورد 71)، هادي ايماني، جابر انصاري، حميد جوکار ( حميد شجاعيان 88)، مسعود ريکي ( جلال الدين علي محمدي 45) و محمد حيدري.

سرمربي: محمود ياوري.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره پرسپوليس به سختي از سد فجر گذشت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پرسپولیس ، فجر ، لیگ برتر ، علی دایی ، جام خلیج فارس ، سیدصالحی ، یاوری