مسبی
سخنرانی رئیس‌جمهور را از کدام شبکه و چه ساعتی ببینیم؟

سخنرانی رئیس‌جمهور را از کدام شبکه و چه ساعتی ببینیم؟

ویرایش: 1392/7/2
نویسنده: یاسمین
چت با صاحب مقاله: یاسمین
سخنرانی رییس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل به طور زنده از شبکه‌های خبر، پرس تی‌وی، العالم و رادیو ایران پخش می‌شود.

به گزارش نامه، «حسن روحانی» رییس جمهور کشورمان امشب (سه شنبه شب-2 مهرماه) در شصت و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک سخنرانی خواهد کرد.

این نخستین سخنرانی روحانی در این نهاد بین المللی است و رسانه‌های خبری از سراسر جهان قصد دارند تا سخنرانی وی را به طور مستقیم و زنده به جهان مخابره کنند.

در این میان شبکه‌های تلویزیونی خبری ایران نیز برنامه ریزی کرده‌اند تا این سخنرانی مهم را به طور زنده برای مخاطبان خود و بویژه هموطنان پخش کنند.

از این رو، شبکه خبر این سخنرانی را به طور زنده برای مخاطبان فارسی زبان در داخل و خارج پخش می‌کند، شبکه پرس تی وی به زبان انگلیسی و شبکه العالم برای مخاطبان عرب زبان این سخنرانی را پوشش خواهد داد. شبکه رادیویی ایران نیز این مراسم را برای مخاطبان خود پخش خواهد کرد.

به گفته حمیدرضا عمادی مدیر اتاق خبر شبکه پرس تی وی، دو نفر در نوبت صبح مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی خواهند کرد و رییس جمهوری ایران پنجمین سخنران نشست بعد از ظهر است و در صورتی که سخنرانان فرصت 20 تا 30 دقیقه‌ای در نظر گرفته شده برای هر کدام را رعایت کنند، سخنرانی دکتر روحانی حدود ساعت 11:30 امشب به وقت تهران آغاز می‌شود.

رییس جمهوری اسلامی ایران شامگاه دوشنبه وارد فرودگاه جان اف کندی نیویورک شد و قرار است علاوه بر سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل، در اجلاس ویژه خلع سلاح هسته‌ای و اجلاس وزیران خارجه کشورهای عضو جنبش عدم تعهد نیز سخنرانی کند.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


محمدحسین شاهینی (09:32   1392/7/9)

سلام من به این مطلب 200 دادم ممنون بابت مطلب کد: 595


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره سخنرانی رئیس‌جمهور را از کدام شبکه و چه ساعتی ببینیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روحانی ، رئیس جمهور ، آمریکا ، شبکه خبر ، جان اف کندی ، ساعت پخش ، سازمان ملل ، سخنرانی