مسبی
دوربین عکاسی دیجیتال را چگونه انتخاب کنیم

دوربین عکاسی دیجیتال را چگونه انتخاب کنیم

ویرایش: 1392/6/18
نویسنده: آموزشی
چت با صاحب مقاله: آموزشی
1.بهتر است قبل از خرید با کسانی که با اطلاعات فنی دوربین ها آشنا هستند مشورت کنید. چرا که با توجه به بودجه ای که مد نظر دارید صرف خرید دوربین کنید، انتخاب بهتری هم وجود دارد.

2.انتخاب و خرید دوربین عکاسی دیجیتال باید متناسب با نوع مصرف شما انجام شود. اینکه شما عکاس حرفه ای هستید یا یک عکاس آماتور یا هنرجوی عکاسی و یا صرفاً عکاسی را برای ثبت لحظات خاطره انگیز زندگی تان انتخاب کرده اید میتواند در انتحاب شما تأثیر زیادی داشته باشد.

3.فریب تبلیغات را نخورید و کمی در مورد موضوعاتی همچون مگاپیکسل، فاصله کانونی لنز ها و زوم، صفحه حساس به نور ،(CCD) رزولویشن صفحه نمایش، کارت حافظه و حجم ذخیره سازی مطالعه کنید تا بتوانید دوربینی با مشخصات مورد نیاز خود و نه فراتر از نیاز بخرید.

4.هیچگاه تصور نکنید می توانید با خرید دوربین عکاسی خوب نیاز خود برای تهیه فیلم های با کیفیت را رفع کنید. حرفه ای ترین دوربین های عکاسی نیز نتوانستند با دوربین هایی که به عنوان دوربین فیلم برداری شناخته می شوند رقابت کنند. چرا که ساختار آنها از اساس متفاوت است. پس فریب کلماتی همچون FULL HD را نخورید!

5.مارک های صاحب سابقه در زمینه ساخت لنز و دوربین همچون Canon و Nikon و Sony انتخاب کنید. و توجه داشته باشید که برندی که انتخاب می کنید خدمات پس از فروش در ایران ارائه می کند.

6.در انتخاب کارت حافظه هم دقت و مشورت کنید. کارت حافظه با سرعت پایین تر از نیاز دوربین شما می تواند به پردازنده ی آن آسیب برساند.


منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دوربین عکاسی دیجیتال را چگونه انتخاب کنیم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دوربین ، دوربین عکاسی ، دوربین عکاسی دیجیتال ، دوربین عکاسی دیجیتال راچگونه انتخاب کنیم ، عکس ، عکس خوب ، مگاپیکسل ، لنز ، زوم