مسبی
آیا واقعا رایتل اینقدر که میگن سرعت داره؟

آیا واقعا رایتل اینقدر که میگن سرعت داره؟

ویرایش: 1392/6/6
نویسنده: آموزشی
واقعیت این است این سخت‌ترین سوالی است که شما می‌توانید بپرسید به این صفحه نگاهی بیندازید. آنقدر در آن طرح وبسته وجود دارد که اساسا کاربر گیج می‌شود کدام بسته را خریداری کند. ما هیچ توصیه‌ای نداریم جز اینکه به هر حال تنوع بسته‌ها مزیت‌هایی هم دارد و این است

کمپین 3G رایتل با شعار ” سرعتش باور نکردنیه| این روزها و همزمان با تغییر چهره سایت این اپراتور در سطح گسترده‌ای از تهران در معرض دید مردم قرار گرفته است. اپراتوری که به نظر می‌رسد حالا کم کم کاربران ارزش‌های مهمترین ویژگی‌ آن یعنی نسل سوم تلفن همراه را لمس می‌کنند آرام آرام مشغول گذر از پله‌های اولیه و حرکت به سمت جلب کاربران بیشتر دارد.
به گزارش پارسینه و به نقل از سایت آی تی ایران؛ در حالی که اپراتورهای رقیب زمزمه لغو انحصار این اپراتور از خدمات نسل سوم سر داده‌اند رایتل تلاش می‌کند که از فرصت خود برای ارایه اینترنت پرسرعت‌تر استفاده کند در این مسیر جلب اعتماد کاربران مهمترین چالش این اپراتور است. سیم‌کارتهای رایتل هنوز در بسیاری از شهرهای ایران - به خصوص شهرهای شمالی که مسافران تابستانی فراوانی دارند آنتن نمی‌دهند و حتی در تهران نیز آنتن‌دهی آن ضعف‌های زیادی دارد. با این حال برای شهرها و محل‌هایی که رایتل در آنها خوب آنتن می‌دهد فرصت مناسبی برای استفاده از اینترنت پرسرعت آن وجود دارد.
اما اینترنت رایتل چه قیمتی دارد و تعرفه‌های آن چگونه است. واقعیت این است این سخت‌ترین سوالی است که شما می‌توانید بپرسید! به این صفحه نگاهی بیندازید. آنقدر در آن طرح وبسته وجود دارد که اساسا کاربر گیج می‌شود کدام بسته را خریداری کند. ما هیچ توصیه‌ای نداریم جز اینکه به هر حال تنوع بسته‌ها مزیت‌هایی هم دارد و این است که می‌توان مناسب‌ترین را بنا بر نیاز خریداری کرد.
ما یک بسته 1 مگابیتی اینترنت حرفه‌ای را برای مدت 90 روز با قیمت 90 تومان خریدیم. ارسال و تایید کارت خبرنگاری یک روز طول کشید و بلافاصله بعد از خرید سرعت اینترنت ما به 1 مگابیت افزایش یافت. تست‌های ما از سیم کارت رایتل در سراسر تهران ادامه دارد اما تست‌های اولین نشان می‌ٔهد که واقعا سرعت همان است که انتظار دارید.
البته رایتل ارایه اینترنت بالای 128 کیلوبیت به کاربران عادی را به قوانین سازمان تنظیم مقررات منوط کرده است ولی الان حتی با ارسال تصویر جواز کسب از طریق سایت هم می‌توان اینترنت را خریداری کرد. اینترنت رایتل به هرحال در مقایسه با اینترنت‌ ADSL و وایمکس گران‌تر است اما به هر حال قیمت اینترنت نسل سوم در همه جای دنیا گران است اما تعرفه‌های رایتل با توجه به کیفیت و سطح پوشش به نظر ما هم خیلی گران‌تر از آنچیزی است که توقع داریم. شما هم اگر از اینترنت رایتل استفاده کرده‌اید نظراتتان را در بخش دیدگاه‌ها بنویسید تا دیگر کاربران را راهنمایی کند.

برخی تعرفه‌های اینترنت رایتل


اینترنت حرفه‌ای برای سیم کارت دائمی

سیم کارت دائمی یک هدیه 500 مگابایتی اینترتنی هم دارد. قیمت سیم کارت دائمی رایتل 120 هزارتومان است.

بسته‌های مصرفی اینترنت برای سیم‌کارتهای دائمی

سیم کارت وبسته اینترنت و مودم چیزی در رقابت با وایمکس


منبع:

http://mitralink.ir/?where=show&id=12787

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره آیا واقعا رایتل اینقدر که میگن سرعت داره؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: رایتل ، سرعت اینترنت ، تهران ، تعرفه های رایتل ، اینترنت ، ای دی اس ال ، دایال آپ