مسبی
کسر یک امتیاز از استقلال، سایپا و ملوان

کسر یک امتیاز از استقلال، سایپا و ملوان

ویرایش: 1392/5/15
نویسنده: tarq2000
چت با صاحب مقاله: tarq2000
با حکم انضباطی فدراسیون فوتبال از تیم‌های استقلال، ملوان و سایپا به خاطر فحاشی تماشاگران‌شان هر کدام یک امتیاز کسر شد.


اسماعیل حسن‌زاده با اعلام این خبر گفت: کمیته انضباطی برای اولین بار در قبال فحاشی تماشاگران تیم‌ها جرایم کسر امتیاز در نظر گرفته است. بدین ترتیب به خاطر فحاشی تماشاگران تیم‌های استقلال، ملوان و سایپا در هفته دوم لیگ برتر از هر کدام از این تیم‌ها یک امتیاز کسر می‌شود. امیدواریم این برخورد شدید موثر واقع شود و از این پس شاهد فحاشی‌ در استادیوم‌ها نباشیم.


همچنین کمیته انضباطی در این حکم به سیدمهدی رحمتی، جواد نکونام و علی امیری تذکر کتبی داد.


طبق این خبر، حسن‌زاده هفته پیش با انتشار بیانیه‌ای 16 بندی اعلام کرده بود که با فحاشی تماشاگران به شدت برخورد خواهد کرد.


متن حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:


با توجه به این‌که تاکنون تنبیهات انجام شده برای تماشاگران متخلف، موثر واقع نشده و از میزان فحاشی و اهانت در ورزشگاه کم نشده است، کمیته انضباطی حکم به کسر امتیاز سه باشگاه لیگ برتری داد. در بازی سایپا و راه‌آهن، تماشاگران سایپا نسبت به داور فحاشی کردند که کمیته انضباطی یک امتیاز از تیم سایپا کم کرد.

همچنین در بازی ملوان و داماش به خاطر فحاشی طرفداران ملوان یک امتیاز از تیم ملوان کسر شد. ضمن این‌که تیم داماش به خاطر رفتار تماشاگرانش محکوم به پرداخت سه میلیون تومان جریمه شد.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


مدیر سایت (23:51   1392/5/21)

متاسفانه در سایت مسبی فقط می شه یه عکس را گذاشت و نه بیشتر کد: 457محمدرضا. خ-ی (01:16   1392/5/21)

باسلام ازاینکه خبرهای ورزشی درج کردید متشکرم فقط اگه باتصویربیشتری باشه دیگه خیلی لطف کردیدباسپاس وموفقیت ازمدیر سایت.. کد: 455


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کسر یک امتیاز از استقلال، سایپا و ملوان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کسر یک امتیاز ، استقلال ، سایپا ، ملوان ، تذکر ، رحمتی و نکونام ، برخورد شدید ، کمیته انضباطی ، فحاشی تماشاگران