مسبی
تبلیغات دانشگاه ایرانیان آغاز شد

تبلیغات دانشگاه ایرانیان آغاز شد

ویرایش: 1392/5/13
نویسنده: ماورا

یک سامانه پیامکی که پیش از این گزارشی از خدمات دولت را برای برخی شهروندان ارسال می‌کرد، شماره حساب دانشگاه احمدی‌نژاد را برای کمک به این دانشگاه پیامک کرد.

به گزارش تسنیم محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم که شب گذشته از شبکه اول سیما پخش ضمن ارائه توضیحاتی درباره دانشگاه غیرانتفاعی خود، گفت که به زودی برای کمک شهروندان به این دانشگاه شماره حسابی اعلام خواهد کرد.

تبلیغات دانشگاه ایرانیان آغاز شد
بر این اساس ظهر امروز برخی سامانه‌های پیامکی که پیش از این دستاوردهای دولت احمدی‌نژاد را از طریق ارائه آمارهای مقایسه‌ای با دوران‌ سابق، پیامک می‌کردند، شماره حسابی را برای کمک شهروندان به |دانشگاه ایرانیان| پیامک کردند.

در این پیامک‌ها که با توجه به ارائه گزارش‌هایی از خدمات دولت، به نظر می‌رسید، با امکانات دولتی اداره می‌شود و هم‌اینک برای دانشگاه شخصی احمدی‌نژاد به کار گرفته شده است، از شهروندان خواسته شده است که کمک‌های خود را به شماره‌حساب‌هایی که اعلام شده واریز کنند.

******
تاسیس دانشگاه برای همه ایرانیان، ابتکار خادم ملت محمود احمدی نژاد، شماره حساب 74016864/95 بانک ملت شعبه فلسطین شمالی (کد شعبه 63065) به نام دانشگاه بین المللی ایرانیان
*****


منبع:

http://www.tabnak.ir/fa/news/336236/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8

امتیاز دهی به مقاله




نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره تبلیغات دانشگاه ایرانیان آغاز شد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: تبلیغات دانشگاه ایرانیان ، احمدی نژاد ، مشایی ، بقایی ، دولت دهم و نهم ، کمک ، دستاوردهای دولت ، شماره‌حساب‌ ، دانشگاه بین المللی ،