مسبی
جیره بندی آب در تهران

جیره بندی آب در تهران

ویرایش: 1392/5/5
نویسنده: tarq2000
سرپرست معاونت آب و آبفاي وزارت نيرو اعلام کرد: هنوز به ميزان دقيقي کاهشي در مصرف آب نداشته ايم اما شبکه آبرساني در شهر تهران به تعادل رسيده است
دائمي با بيان اينکه در حال حاضر قطعي آب ناشي از برنامه ريزي وزارت نيرو نيست ، گفت: هنوز شرايط ويژه براي نوبت بندي آب اعلام نشده است.
وي در ادامه افزود: به دليل فشار برداشت اب در برخي مناطق متاسفانه ميزان مصرف اب کاهش يافته و همراه با قطعي در برخي ساختمان يا حواشي شهر صورت گرفته است.

هم اکنونش شبكه آبرساني درشهر تهران متعادل است.

دائمي اظهار داشت: تاكنون تماسي براي قطعي آب از سوي شهروندان صورت نگرفته و منابع آب در شهر تهران مناسب است.

وي گفت: هم اكنون در استان هاي يزد، اصفهان با كمبود آب مواجه هستيم و با توجه به اينكه مخازن ذخيره اي آب در اطراف شهر تهران بخصوص در مناطقي چون سعادت آباد و پونك با كاهش آب مواجه است بنابراين بايد شهروندان در اين مناطق صرفه جويي بيشتري داشته باشند.

دائمي اضافه كرد: توصيه من به شهروندان شهر تهران آن است كه با توجه به طولاني بودن گرما در كشور حداقل ده درصد بايد در مصرف آب صرفه جويي داشته باشند چرا كه 5 درصد مردم شهر تهران در شرايط ويژه دسترسي به آب ندارند.

سرپرست معاونت آب و آبفاي وزارت نيرو خاطرنشان كرد: از شهروندان خواهشمندم از شستن حيات خانه، راه پله، و مصارفي كه باعث شكسته شدن فشار آب مي شود جلوگيري كرده تا كمبود آب در كشور و كلان شهري چون تهران نداشته باشيم.


منبع:

http://www.yjc.ir/fa/news/4486682/قطعي-موقت-آب-بعد-از-سحر5-در-صد-تهراني-ها-دسترسي-محدودي-به-آب-دارند

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره جیره بندی آب در تهران نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: اب ، متعادل ، تهران ، جیره بندی تهران ، جیره بندی آب ، جیره بندی آب تهران ، قطعی آب تهران