مسبی
اعلام شهریه جدید مهدهای کودک

اعلام شهریه جدید مهدهای کودک

ویرایش: 1392/4/23
نویسنده: سان فلوور
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با بیان اینکه تعیین شهریه مهدهای کودک تا پایان تیر جمع‌بندی می‌شود، گفت: شهریه نهایی مهدها تا پانزدهم مرداد اعلام و از اول مهر اجرایی می‌شود.

محمد نفریه درباره چگونگی تعیین تعرفه شهریه مهدهای کودک افزود: تعرفه شهریه مهدهای کودک براساس منطقه، شهرستان، استان و ستاره دار بودن آنها مشخص می شود.

وی ادامه داد: مهدهای کودک از بی ستاره تا سه ستاره هستند و براساس تعداد ستاره هایشان تعرفه شهریه آنها به میزان بالاتری لحاظ می شود.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با اشاره به این که هر منطقه، شهرستان و استان شرایط خاص خود را دارد، عنوان کرد: کمیته های استانی تعرفه های پیشنهادی خود را به سازمان بهزیستی ارائه می کنند و پس از بررسی های انجام شده، تعرفه نهایی از سوی سازمان بهزیستی اعلام می شود.

نفریه با تاکید بر این که شهریه مهدهای کودک براساس کیفیت خدمات ارائه شده آنها متفاوت است، گفت: مهدهای کودک چندسالی است که با پیگیری سازمان بهزیستی ستاره دار شده اند و امسال این موضوع در ابلاغیه های استانی لحاظ و حتی موارد جدیدی به ابلاغیه ها اضافه شده است.

نفریه درباره مهدهای ستاره دار خاطرنشان کرد: براساس میزان ستاره ای که به مهدها تعلق می گیرد، خدمات دهی سازمان بهزیستی به آنها و میزان شهریه این مهدها متفاوت خواهد بود.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با بیان این که براساس کیفیت مهدهای کودک و مناطقی که این مهدها در آن قرار دارند، تعرفه شهریه مهدهای کودک متفاوت خواهد بود، اظهار کرد: اکنون بسیاری از استان ها تعرفه های پیشنهادی خود را ارائه کرده اند که تا پایان تیر درباره آنها به جمع بندی می رسیم و تا پانزدهم مرداد، تعرفه های جدید را ابلاغ خواهیم کرد و این تعرفه ها به مدت یک سال اعتبار دارد و در این مدت هیچ مهدکودکی حق افزایش شهریه را نخواهد داشت.


منبع:

http://www.ninisite.com/content/index.asp?contentID=2238

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره اعلام شهریه جدید مهدهای کودک نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مهدکودک ، شهریه مهدهای کودک ، شهریه جدید مهدهای کودک ، هزینه مهدهای کودک ، تعرفه مهدهای کودک ، تعرفه جدید ، تعرفه جدید مهدهای کودک