مسبی
شناسایی شگرد واردات 144 دستگاه پورشه

شناسایی شگرد واردات 144 دستگاه پورشه

ویرایش: 1392/4/18
نویسنده: tarq2000
به گزارش خبرنگار مهر، آقای مالکی ظهر امروز در حاشیه گردهمایی مسئولین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به استان های سراسر کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هم اکنون پرونده هایی در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز بررسی می شود که ارز مرجع دریافت شده ولی کالایی وارد کشور نشده است، گفت: همچنین پرونده هایی داریم که ارز مرجع دریافت کرده و کالا را با قیمتی گران به فروش می رسانند.

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام اینکه بیش از 480 میلیارد تومان جریمه پرونده های ارزی در سال گذشته داشتیم، از قاچاق روزانه 3 میلیون لیتر سوخت در سیستان و بلوچستان طی سال گذشته خبر داد و افزود: قاچاق کالاهای ضروری در نیمه دوم سال گذشته افزایش یافت که توانستیم از آن جلوگیری کنیم.

نماینده ویژه رئیس جمهور با اعلام اینکه قاچاق سوخت هم اکنون در سیستان و بلوچستان تقریبا نزدیک به صفر شده است، افزود: از استان های مرزی هم اکنون می توان 2 میلیون تومان کالا وارد کشور کرد که می تواند اشتغالزایی به همراه داشته باشد.

مالکی پرونده های ارزی، طلا و خودرو را در سال گذشته از مهمترین پرونده های تشکیل شده در ستاد مبارزه با قاچاق کالا دانست و افزود: فردی در جزیره ابوموسی با کارت بازرگانی چند نفر اقدام به وارد کردن 144 دستگاه پورشه و پیش فروش آن به مردم کرده است که ما به دنبال آن هستیم تا جلوی ضرر و زیان مردم گرفته شود.


منبع:

http://qudsonline.ir/NSite/FullStory/News/?Id=136417&Titr=%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a7%db%8c%db%8c

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره شناسایی شگرد واردات 144 دستگاه پورشه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: شناسایی شگرد ، واردات 144 دستگاه پورشه ، شگرد واردات پورشه ، قاچاق ماشین ، دزدی ماشین ، پورشه 911 ، واردات پورشه