مسبی
توقف تولید کرم حلزون به دلیل نبود مستندات

توقف تولید کرم حلزون به دلیل نبود مستندات

ویرایش: 1392/4/17
نویسنده: tarq2000
چت با صاحب مقاله: tarq2000
دکتر محمد رضا فاضل، سرپرست معاونت غذا سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران با اعلام اینکه تولید کرم حلزون متوقف شده است گفت: طبق بازرسی های صورت گرفته توسط بازرسین سازمان غذا و دارو هیچ گونه مستندات از تحقیقات مبنی بر تولید این کرم در دانشگاه علوم پزشکی البرز و حتی شرکت سازنده آن وجود ندارد.


وی افزود: تولید این کرم قراردادی است و خود صاحب این مسئول، کارخانه ي تولید از خود ندارد، بنابراین تا ارائه مستندات محکم تولید این دارو متوقف شده است.


فاضلی در ادامه در پاسخ به این سوال که بیش از یک سال از تبلیغ و تولید این کرم می گذرد و چرا شما تازه به فکر بازرسی این محصول پرداخته اید عنوان کرد: تولید این محصول زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی البرز بوده است و بازرسین این دانشگاه نظارت مناسب را انجام نداده اند و در واقع کم کاری کردند که به دلیل همین کم کاری کلیه فعالیت های تولید قراردادی این دانشگاه تعلیق شده است.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره توقف تولید کرم حلزون به دلیل نبود مستندات نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: كرم حلزون ، توقف کرم حلزون ، علوم پزشكي ، عدم تولید كرم حلزون ، سازمان غذا ، هشدار علوم پزشكي ، فاسد بودن كرم حلزون ، هشدار سازمان غذا ، علوم پزشكي تایید کرد