مسبی
گاف عجیب فیلم انتخاباتی حسن روحانی+سند

گاف عجیب فیلم انتخاباتی حسن روحانی+سند

ویرایش: 1392/3/17
نویسنده: تريدر
سازندگان فیلم تبلیغاتی‌ آقای روحانی، دوره اخذ مدرک او را پیش از انقلاب و از دانشگاهی عنوان می کند، که آن زمان تاسیس نشده بود.

این فیلم که از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد، هم‌اینکه بر روی یوتیوب وجود دارد.

در فیلم تبلیغاتی آقای حسن روحانی که بر حسب قاعده مورد تایید ستاد وی هست، از تحصیلات تکمیلی او در دانشگاهی می گوید که در تاریخ اعلام شده تاسیس نشده بود.

در این فیلم آمده است: «حسن روحانی در 1327 به‌دنیا آمد، 12 ساله بود که تحصیل علوم دینی را شروع کرد. در سال 1347 دیپلم گرفت و سال بعد وارد دانشگاه تهران شد و در رشته حقوق قضایی مدرک کارشناسی گرفت. [دقیقه 4:38] دکتر روحانی در ادامه این مسیر به انگلستان رفت و دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه کالدونین گلاسکو به سرانجام رساند. قرائت نامه ساواک در باره سخنرانی دکتر حسن روحانی [ و ... ]»

فیلم تبلیغاتی آقای روحانی در حالی اخذ مدرک او را از دانشگاه کالدونین گلاسکو اعلام می کند که سایت ویکی پدیا سال تاسیس این دانشگاه را ابتدای دهه 90 _ 20 سال پیش _ می داند.


منبع:

http://www.qudsonline.ir/NSite/FullStory/News/?Id=128293&Titr=%DA%AF%D8%A7%D9%81%20%D8%B9%D8%AC%DB%8

امتیاز دهی به مقاله
گاف عجیب فیلم انتخاباتی حسن روحانی+سند
گاف عجیب فیلم انتخاباتی حسن روحانی+سند
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره گاف عجیب فیلم انتخاباتی حسن روحانی+سند نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: دکتر روحانی ، در ادامه ، این مسیر ، به انگلستان رفت ، و دوره‌های ، کارشناسی ارشد ، و دکتری ، خود را در دانشگاه ، کالدونین گلاسکو ، به سرانجام رساند