مسبی
آنجلینا جولی مسلمان می شود.

آنجلینا جولی مسلمان می شود.

ویرایش: 1392/1/16
نویسنده: تريدر
برخی روزنامه های آمریکایی اعلام کرد که آنجلینا جولی بازیگر سرشناس سینماهای آمریکا قصد دارد در آینده ای نزدیک مسلمان شود و خبر مسلمان شدنش را رسما اعلام کند.این روزنامه های آمریکایی در حالی این خبر را اعلام کردند که در ادامه آن نوشته اند: البته تا به این لحظه آنجلینا جولی این خبر را تأیید و یا تکذیب نـکرده است.

قاهره نت در ادامه نوشت: این روزنامه های آمریکایی برای اثبات مدعای خود اعلام کردند که این بازیگر سرشناس آمریکایی طی چند وقت اخیر توجه بسیار زیادی به تمدن اسلامی داشته و اعلام کرده که قصد دارد مطالعاتی در این زمینه داشته باشد.

بنا براین گزارش آنجلینا جولی همچنین قصد دارد در چند وقت آینده زبان عربی بیاموزد تا بتواند بهتر با این فرهنگ و تمدن آشنا شود.

او مدتی پیش گفته بود آرزو دارد صحرای ایران را سوار بر شتر طی کند. این مطالب را شاید بتوان در یک عنوان کلی در ادامه اسلام گرایی بعضی از چهره های سرشناس هالیوود مثل شان علی استون که به تازگی شیعه شد دانست.

این در شرایطی است که سال گذشته، فرج الله سلحشور، سازنده مجموعه های دینی و راوی داستان های مذهبی، از جولی با تعابیری بسیار منفی یاد کرده بود. اگر جولی اعلام کند اسلام آورده است، نقشه فرهنگی دنیا از این که هست، بسیار پیچیده تر خواهد شد.


منبع: منبع: کافه سینما
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره آنجلینا جولی مسلمان می شود. نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: آنجلینا جولی ، آنجلینا جولی مسلمان می شود ، آنجلینا جولی در ایران ، آنجلینا جولی بازیگر سرشناس ، تمدن اسلامی ، مسلمان شدن بازیگر زن خارجی ، بردپیت