مسبی
واقعیت های تلخ ماسونی در بارسلونا

واقعیت های تلخ ماسونی در بارسلونا

ویرایش: 1392/1/30
نویسنده: koohestany
واقعیت های تلخ در مورد بارسلونا و صهیونیسم و شیطان پرستی

هر کس میخواد این مقاله رو بخونه بره تو ادامه مطلب

البته بگم که این مطلب رو من ننوشتم و من فقط توی وب قرار دادم و مسولیت راست و دروغش هم با نویسنده است که یه دوستی واسم ایمیل کرد و قسمم داد که بزارمش توی وب البته خودش میگفت روش تحقیق کرده و هر کس خواست بره دنباله راست و دروغش


قبل از هر چیزی .. از روی ساعت 4 دقیقه از وقتتان را به من بدید ..بیشتر نه ! کمتر هم نه ! سپاس .

دوستان ..می خواهیمم از دیدی بسیار متفاوت تر از دید ورزشی به جانب داری های همه جانبه از باشگاه بارسلونا بپردازیم ..

چــرا باشگاهی مثل بارسلونا ... همواره دارای حواشی هست که هیچوقت زیر ذره بین قرار نمی گیره ؟
چرا تمام جانب داری ها به این باشگاه ختم می شه ؟
این دست های پشت پرده کیا هستن ؟
بارسا دارای بازیکنان بازیساز خوبی هست ..اما در این حد خوب هستن که این چنین تمامی نشریات و رسانه ها جانب داری این باشگاه رو می کنن ؟
باور بکن دوست عزیز دیگر از هیچ نمی نویسم ..

ولی بدون:

ایلومناتی ها چه کسانی و چه کاره هستند ؟
خاندانی که با قیمانده فراعنه مصری هست . بعد به اروپا کوچ کردن و بعد بریتانیا رو تشکیل دادن ... بریتانیا رو تشکیل ندادن مگر بعد از گذشت 999 سال از تولد مسیح، چرا ؟ چون عدد مسیح 666 هست و 999 در واقع واژگون شده 666 هست .. این خاندان به دو بخش تبدیل شدن ایلومناتی ها و فراماسون ها ..

ایلومناتی ها با مخارج زیاد توانستند در هر کشوری پایگا هایی برای بهره برداری نسل های بعدیشان یعنی ماسون ها تهیه کنند یکی از این کشور ها اسپانیا بود ... در واقع یکی از کشت و کشتارهایی که فرانکو انجام داد واسه همین خاطر بود ..

خیلی ها فرانکو رو به دیکتاتوری و ادم کشی محکوم می کنند .. اما همیشه تاریخ اثبات کرده که هر وقت شخصی بر علیه نظام های سرمایه داری قیام کرده ..بعد رفتنش ..دیکتاتور های وقت، اون شخص رو دیکتاتور جلوه دادن و به بدنامی ازش یاد کردن ..ژنرال فرانکو کسی بود که کشورش رو از دست چپی ها نجات داد ... در خود بارسلونا موزه ای هست به نام دالی ..این شخص کاتالان نیز خود از طرفداران فرانکو بوده است ..فرانکو هدف قیامش را در دو چیز می دانست :
1_ بر هم زدن استراتژی های بلند مدت ایلومناتی ها
2_کشتن و و از بین بردن نسل ایلومناتی و ایلومناتی زده ها

- پدر ژنرال فرانکو فردی بسیار منحرف بود اما خود وی تحت تعلیم مادر شدیدا کاتولیک خود رشد کرد .. در واقع ژنرال فرانکو کشور را از نفوذ کمونیست ها که نه با مذهب کاتولیک و نه با پادشاهی کهن این کشور سر سازگاری داشتند و از سوی دیگر از کمک استالینیسم بهره مند بودند، نجات داد.مگر کمونیسم با چکسلواکی ،لهستان ،مجارستان ،لتونی ،لیتوانی ،استونی ،بلغارستان ،اکراین ،گرجستان ،ارمنستان ،المان شرقی و...چه کرد که با اسپانیا بکند؟؟

بعد از مرگ وی در باره کودتای وی نزدیک به بیست هزار جلد کتاب هم تراز با کتاب های در ارتباط با جنگ جهانی دوم نیز چاپ شد ..که اکثر کتاب ها نیر با همبستگی سعی بر ان داشتند تا وی را شخصی روانی و قاتل جلوه دهند .. اما هرگز به محتویات اثرات شاعران و فیلسوفان بزرگ یهود ستیز که به تمجدید از عملکرد فرانکو پرداخته بودند بها ندادند ..

یکی از سر دم داران امروزی ایلومناتی ها شکیرا می باشد ..وی شخصیتی هنری دارد و از همین حیث برای سرپوش گذاشتن بر اصل و ذات خودش در امان است ..

چرا رئیس باشگاه رئال مادرید یعنی پرز ..در دیدار ال کلاسیکوی سال پیش حاضر شد پول تمام صندلی ها را بدهد اما این شخص (شکیرا ) به استادیوم نیاید ؟
اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که شکیرا از نسل همان هایی است که ژنرال فرانکو قصد داشت نسلشان را منقرض کند .

{چرا مورینیو می گه اگه بخوام خیلی رک صحبت کنم ..باید با دنیای حرفه ای خداحافظی کنم ؟}

{چرا پرز از رونالدو حمایت نمی کنه ؟ چون می دونه فایده ای نداره .. قدرت در اختیار ایلومناتی هاست ..}

ایلومناتی ها خاندان بسیار بسیار ثروتمندی هستند .. یکی از این خاندان راکفلر ها هستن ؟

-راکفلر ها بزرگترین بانکداران یهودی هستند ..که در دنیا صاحب امتیاز انواع و اقسام زمین های تجاری و بین المللی هم هستن ..بعنوان مثال زمین ساز مان ملل اجاره هست ..و صاحب زمین راکفلر ها هستند .. همچنین بنیان گذار یونیسف خاندان ایلومناتی هستند ..

به رفتن برخی بازیکنان به اسرائیل دقت کنید .. پی که در کنار دیوار ندبه دعا می کند ! ! ! دیوار ندبه یا دیوار صدای ناله مربوط می شود به مناسک جعلی که صهیونیزم (فرقه انحرافی یهود) نیز ایجاد کرد ..

اکثر بازیکنانی که سر از رشته کاری بارسا در اوردند ..از این تیم جدا شدند ..

-رونالدینهو
-زلاتان
-و خود پپ گواردیولا .. که تا الان حق مربی گری تیمی را نداشته است.

ایلومناتی ها در هر عصری به دنبال چند چیز بودند :

1_ در اختیار داشتن قدرت بصورت پنهانی

2_ پاسکاری عوام برای پیش رفت : بروکراسی ملال آور اداری ..

3_ در اختیار داشتن صنعت های برتر در دنیا ..در قرون وسطی ..اروپای صنعتی مدیون سرمایه گذاری های یهود بود .. که به انقلاب صنعتی معروف شد ..

اگر کمی دقت کنید صنعت برتر دنیای امروزی فوتبال است ..

بر نامه ریزی این خاندان بسیار دقیق است ..مثلا فرض کنید اگر قرار باشه کاری رو انجام بدن .. حتما و حتما باید سر وقت مقرر انجام بگیره..بدین شکل که اگه قرار هست واسه بار 11 یک جنگی رو شروع کنن ..دقیقا صبر می کنن تا تاریخ 11 مورد نظر فرا برسه ... به قدری نماد گرا هستن ..که اگر کسی از نماد گرایی اینها خارج بشه حکم ترورش قطعی هست به مانند کندی رئیس جمهور ترور شده امریکایی ها .. !
به مانند مالکوم ایکس ..
-ادواردو 46 ساله در یک توطئه به شهادت می رسد و همه مطبوعات، شهادت او را خودکشی نشان می دهند . جنازه ادواردو بدون کالبد شکافی در یک مقبره خانوادگی در 40 کیلومتری تورینتو در دامنه کوه های آلپ، در یک کلبه ییلاقی دفن می شود که کلیسای روستاست . ادواردو در آن مقبره به عنوان یک مسیحی دفن شده است . هیچ کسی حق ندارد بر سر مزار او حاضر شود هیچ کس! بله منظورم پسر انیلی یهودی معروف صاحب امتیاز شرکت فیات ایتالیا هست ..

ادواردو ... !

توجه کنید .. فراعنه در زمان خودشون جشنی داشتن ...

اتش پرستی می کردن و جن و ارواح رو فرا می خوندن .. اون جن از بین ادم ها ..کوتاه قامت ترین رو انتخاب می کرد ..
اونو تسخیر می کرد .. فرد کوتوله جن زده برای مدتی می شد اله اون قوم ... و باید و موظف بودن برایش خون قربانی کنن.. فداکاری کنن ..

به نظر شما تمام این تفاصیل ..با سیاست کاری بارسا همخوانی نداره ؟
به نظر شما اون فرد کوتاه قامت انتخابی لیونل مسی نیست ؟

به نظر شما علت اینکه همگی افراد کاتالان یک صدا نام او را ستایش می کنند ..نماد گرایی ان ها نیست ؟موفق باشید .


منبع:

http://webclass2.mihanblog.com/post/170

امتیاز دهی به مقاله
واقعیت های تلخ ماسونی در بارسلونا
واقعیت های تلخ ماسونی در بارسلونا
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره واقعیت های تلخ ماسونی در بارسلونا نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: مسی ، ماسونیت در بارسا ، شیطان پرستی در بارسا ، بارسلونا ، ثامن زیست ، محمودیه ، شیطان پرستی