مسبی
از ملبان زبل و فوتبالیست ها تا ازدواج در ایران!

از ملبان زبل و فوتبالیست ها تا ازدواج در ایران!

ویرایش: 1392/1/9
نویسنده: ImanSadrian
چت با صاحب مقاله: ImanSadrian
نمیدانم واقعا باید یقه ی که را بگیرم؟ مشکل از کیست؟ چرا صدای هیچ کس در نمی آید؟ واقعا کسی نمی فهمد یا به روی خودشان نمی آورند؟
پدر جان ، فیلم ها را میگویم...
از فیلم نامه ها گلایه میکنم...
مگر از این راز کهنه بی خبرند این فیلم نامه نویسان و نویسندگان و کارگردان ها که این فیلم و تصویر و رسانه ابزار سحراند بر وجود بیننده؟؟
مشکل جامعه ات چیست؟ مردم کشورت کم خونند؟ خوب این که نگرانی ندارد! کارتون ملبان زبل بساز و مردم را با خوردن اسفناج از همان دوران کودکی از این خطر بِـــرهان!
نگران آینده ی تیم فوتبال کشورت هستی؟ فوتبالیست ها بساز! بزرگانی چون زیدان ،الکساندرو دل پیرو و هاید تو شی ناکاتا در مصاحبه های خود گفته اند که به عشق این کارتون فوتبالیست شده اند!


الان موضوع اصلی فیلم های سینمایی ما چیست؟ واقعا این فیلم ها هدفمندند؟ چه هدفی را دنبال می کنند؟ چرا وزارتی ، نهادی آنها را به ساختن فیلم هایی در راستای اهداف مهم تر محدود نمیکند؟

خودمانیم یک لحظه منصفانه گوش کنید به من:
من یک نو جوان (شاید در ابتدای جوانی ) کدام فیلم را من در کشورم باید می دیدم تا درآن با کاراکتر قهرمان و موفق هم سن و سال خودم در فیلم همزاد پنداری می کردم و سعی می کردم که ویژگی هایی را که از قبل نویسنده مسلمان کشورم هوشمندانه در آن کار گذاشته بود را در خود هویدا کنم؟؟
واقعا سن آموزش و تربیت فقط زمان ازدواج است؟ یا نوجوانی و جوانی و صد البته کودکی؟ ویا اصلا مشکلی مهم تر از ازدواج و روابط و زناشویی در کشور نیست؟ اگر هم اینطور است ، علتش چیست؟ آیا این نمیتواند باشد که تربیت دوران کودکی و جوانی موجب این مشکلات شده است؟
چند فیلم قوی ساخته شد که کاراکتر قهرمان فیلم یک نوجوان باشد؟ چقدر از ویژگی هایی که باید یک نوجوان مسلمان ایرانی داشته باشد در آن نقش تعریف شد؟

گاهی با دیدن زحمات و کارهای بغرنجی که برخی داعیه داران دین و فرهنگ و مبلغان تحت عنوان کار فرهنگی می کنند پیش خودم کلی غصه میخورم... چراکه تمام و کمال مولفه ها و اخلاق و نکات و حرف هایی را که آنها به نام کار فرهنگی سعی می کنند انتقال دهند را چه خوب می شد در فیلم و فیلم هایی برای بیننده تعریف کرد و حتی کاری کرد که ارزشی که خود شما برای بیننده تعریف کرده اید نزد او مهم تر از شما شود!
خوب میدانید عصر ما عصر سحر است! بخواهیم یا نخواهیم به اندازه کافی از چوب های سحر آمیز اجنبی ها و غربی ها سحر میشویم اما از سوی منتشران اعتقاداتمان هیچ!!

شما
ای کارگردان....
ای نویسنده...
ای فیلم نامه نویس...
ای بازیگر!


حال که عصر سحر است شما هم چوب دستی سحر آمیزتان را بار دیگر در راستای رسیدن به اهداف مهم تر از پیش، از این جعبه خاک خورده در بیاورید تا حداقل دوجانبه مسحور باشیم!
هرچند دیر است اما چاره ای نیست!
منبع:
www.timezendegi.blogfa.com
امتیاز دهی به مقالهاز ملبان زبل و فوتبالیست ها تا ازدواج در ایران!
از ملبان زبل و فوتبالیست ها تا ازدواج در ایران!
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره از ملبان زبل و فوتبالیست ها تا ازدواج در ایران! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: محتوا ، سبک ، فیلم ، کارگردان ، موضوع فیلم ، کارگردان ، نویسنده ، ملبان زبل ، فوتبالیست ها ، ازدواج ، زناشویی ، عروسی ، نوجوان ، بازیگر کودک ، الگوسازی ، هدف