مسبی
امکانات جدید سایت مسبی در نوروز 1392

امکانات جدید سایت مسبی در نوروز 1392

ویرایش: 1392/1/4
نویسنده: مسبی
چت با صاحب مقاله: مسبی
سال نو بر شما مبارک باشد.
امیدوارم در سال جدید رونق کسب و کار شما را در سایت مسبی شاهد باشیم.
***
امکانات جدید بخش فروشندگان را به عنوان عیدی نوروز 1392 خدمت شما معرفی می کنم:
هزینه های ارسال محصول:
در صورتی که فروشنده غیر از قیمت محصول، هزینه های دیگری هم برای ارسال و تحویل به مشتری در نظر گرفته است می تواند آنها را تعیین کنید. هزینه هایی که فروشنده تعیین می کند در فرم سفارش محصول به مشتری نشان داده می شود (با نمایش جدول محاسبات دقیق) . هزینه ها در آن جدول به قیمت محصول اضافه می شود و به عنوان قیمت نهایی (مبلغ قابل پرداخت) به مشتری نشان داده می شود. هزینه ها در محاسبات پورسانت هیچ دخالتی داده نمی شود و برای محاسبه پورسانت از همان قیمت محصول استفاده می شود.
جهت تعیین هزینه برای محصول به فرم ویرایش محصول مربوطه مراجعه فرمایید.
***
پیگیری سفارش:
امکان پیگیری سفارش توسط همه سفارش دهنده های محصول فراهم گردید. همه مشتریها و سفارش دهنده ها با ورود به بخش پیگیری سفارش می توانند براحتی وضعیت سفارش خود را مشاهده کنند و در صورت تمایل برای سفارش یادداشت گذاری کنند و از این طریق با فروشنده ارتباط برقرار کنند.
***
محصولات دانلودی:
افرادی که فایلهایی برای دانلود دارند می توانند از طریق بخش فروشندگان، هر فایل را به صورت یک محصول ثبت کنند و روش تحویل به مشتری را دانلود تعیین کنند.
روش خرید محصولات دانلودی: در لحظه خرید، مشتری مبلغ را به صورت آنلاین به سایت می پردازد بلافاصله لینک دانلود در اختیار وی قرار می گیرد. پس از آن مبلغ پرداخت شده به پنل فروشنده مربوطه افزوده می شود. و سفارش به صورت اتوماتیک به وضعیت خرید شد تبدیل می شود و پورسانت مربوطه از موجودی پنل فروشنده کسر می گردد.
***
برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
منبع:
مدیر سایت مسبی
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره امکانات جدید سایت مسبی در نوروز 1392 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سال جدید ، کسب و کارقیمت محصول ، عیدی نوروز ، فرم سفارش ، سفارش دهنده ، مشتری ، ارسال و تحویل ، قیمت نهایی ، پیگیری ، سفارش ، یادداشت گذاری ، محصولات دانلودی ، خرید محصولات دانلودی ، لینک دانلود