مسبی
دايي ششمي را هم از سرخپوشان مي‌گيرد؟

دايي ششمي را هم از سرخپوشان مي‌گيرد؟

ویرایش: 1391/12/23
سه ديدار آغازين هفته سي‌ام ليگ برتر روز جمعه برگزار مي‌شود که در يکي از بازي‌ها پرسپوليس ميزبان مس کرمان است.

هفته سي‌ام ليگ برتر فوتبال روز جمعه با انجام سه ديدار آغاز مي‌شود. در آخرين روزهاي سال مسابقات ليگ برتر همچنان فشرده در حال برگزاري است. فشردگي که باعث ناراحتي و اعتراض تمام تيم‌ها شده است. نگاهي به سه ديدار اول هفته سي‌ام مي‌اندازيم؛

فجرسپاسي - فولاد خوزستان؛ فولاد در قلعه سرهنگ

محمود ياوري سرمربي فجر مي‌گويد بقاي اين تيم در ليگ برتر همانند قهرماني است. بنابراين اين تيم مي‌خواهد قهرماني‌اش را مسجل کند! و حداقل از رتبه يازدهم پايين‌تر نيايد. شاگردان ياوري در ورزشگاه دستغيب شيراز و روي چمن مصنوعي به کمتر تيمي امتياز مي‌دهند. بنابراين فولاد خوزستان کار سختي در شيراز دارد. شاگردان فرکي در صورتي که بتوانند با تفاضل بيش از 3 گل فجر را شکست بدهند مي‌توانند به طور موقت به رده سوم صعود کنند، در صورت شکست يا مساوي هم همچنان در رده چهارم جدول باقي خواهد ماند اما فولاد تلاش مي‌کند که در ليگ سهميه آسيايي بگيرد. البته پيروز شدن در ورزشگاه دستغيب شيراز سخت است. اين ورزشگاه قلعه سرهنگ ياوري است و او در قلعه‌اش به راحتي بازنده نمي‌شود.

ملوان - راه‌آهن؛ چشم دايي به دنبال جايگاه پرسپوليس!

ديدار تيم‌هاي هشتم و نهم جدول حساسيت زيادي ندارد زيرا دو تيم نه دغدغه سقوط دارند و نه اميدي به کسب سهميه آسيايي با اين حال ملوان و راه‌آهن براي اعاده حيثيت بازي خواهند کرد.

ملوان نمي‌خواهد از رده نهمي پايين‌تر برود و راه‌آهن در صورت برتري مي‌تواند به رده ششم برسد. به شرطي که پرسپوليس نتواند مقابل مس پيروز شود و دو تيم به نتيجه مساوي رضايت بدهند. علي دايي به جايگاه ششمي پرسپوليس چشم دوخته و اميدوار است که در انزلي پيروز شود. دايي هفته گذشته هم رکورد شکست‌ناپذيري گل‌محمدي و پرسپوليس را شکست و شايد اين هفته ششمي را هم از سرخپوشان بگيرد. ملوان هم در هفته‌اي که گذشت يک روزي براي گرفتن مطالبات‌شان نيمچه اعتراضي کردند و يک روز حاضر به تمرين نشدند.

پرسپوليس - مس کرمان؛ ششمي عيدي ناقابل پرسپوليس به هواداران

يحيي گل‌محمدي بعد از 14 بازي نباختن هفته گذشته مقابل راه‌آهن شکست خورد. آن هم در حالي که مهاجمان پرسپوليس در 10 دقيقه اول بازي سه فرصت مسلم گلزني را از دست دادند با اين حال بسياري از سرمربي پرسپوليس انتقاد کردند که چرا در اين بازي به طور ناگهاني بازيکناني مثل حسين ماهيني و ولادتکو را نيمکت‌نشين کرد و سيستم بازي‌ تيمش را به طور ناگهاني تغيير داد.

گل‌محمدي در آخرين بازي سال پرسپوليس براي شادي دل هواداران آزرده‌ خاطر سرخپوشان هم که شده بايد مقابل مس کرمان سه امتياز را بگيرد تا حداقل با يک برد خانگي ششمي را به هواداران عيدي بدهد، عيدي که به هيچ عنوان مورد قبول طرفداران پرسپوليس نيست و آن را خيلي ناقابل مي‌دانند! با اين حال آنها اميدوارند که اين عيدي ناقابل زمينه‌ساز قهرماني سرخپوشان در جام حذفي شود.

مس کرمان هم که با لوکا بوناچيچ متحول شده و در رده هفتم است و در صورت برد مي‌تواند جايگاه پرسپوليس را بگيرد. مس هفته گذشته در خانه مقابل تيم ته جدولي پيکان بدون گل متوقف شد.


منبع:

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1003943&title=%D8%AF%D8%A7%D9%8A%D9%8A_%D8%B4%D8%B4%D9%85%D9%

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دايي ششمي را هم از سرخپوشان مي‌گيرد؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: دايي ششمي را هم از سرخپوشان مي‌گيرد؟