مسبی
لوپز تاریخ‌ساز شد

لوپز تاریخ‌ساز شد

ویرایش: 1391/12/23
گل: فلاویو لوپز اولین گل خارج از خانه تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا را زد تا اولین گلزن خارجی این تیم در مسابقات فرامرزی هم باشد

برای قرمزهای تبریزی همه گل‌های بازی اول در لیگ قهرمانان آسیا را ایرانی‌ها زده بودند.

سیدصالحی، کاظمیان و ابراهیم‌زاده نفراتی بودند که توپ را از خط دروازه الجزیره در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز عبور دادند. ولی در بازی امشب چراغ اول گلزنی را فلاویو لوپز روشن کرد. شماره 10 پرتغالی تراکتورسازی گل اول تیمش را برابر الجیش قطر به ثمر رساند تا هم اولین گلزن خارجی تراکتورسازی باشد و هم اولین گل بیرون از خانه این تیم را به نام خود ثبت کند. لوپز پاس گل دوم را هم به زیبایی هرچه تمام‌تر به سیدصالحی داد ولی در نهایت کار را گیلسون سوارز در دقایق تلف‌شده تمام کرد.

حقیقت این است که کسی زیاد به این برزیلی امید نداشت چون در لیگ برتر اصلا کیفیت خوبی از خود بروز نداده بود ولی در حالی که تراکتورسازی 3 - 2 از میزبان قطری خود عقب بود، در دومین دقیقه از وقت‌های تلف شده و روی کرنر داسیلوا، این گیلسون بود که با قطع کردن توپ در تیر یک و ضربه سری محکم دروازه‌بان حریف را وادار به اشتباه و تسلیم کرد تا تراکتورسازی از تحمل اولین باخت خود در لیگ قهرمانان آسیا فرار کند. لب کلام این که گیلسون نزد، نزد، وقتی زد به موقع زد!


منبع:

http://www.fardanews.com/fa/news/252157/%D9%84%D9%88%D9%BE%D8%B2-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%E2%8

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره لوپز تاریخ‌ساز شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فلاویو لوپز ، گل ، تراکتورسازی ، لیگ آسیا ، فرامرزی