مسبی
با دیدن این جسد،یكی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد!

با دیدن این جسد،یكی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد!

ویرایش: 1391/12/20
چت با صاحب مقاله: برنامه نویس اکسس
جسد فرعون به مكانی با شرایط خاص در مركز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستانشناس به همراه بهترین جراحان و كالبد شكافان فرانسه، آزمایشات خود را بر روی این جسد و كشف اسرار متعلق به آن شروع كنند.
به گزارش نیمروز؛ رئیس این گروه تحقیق و ترمیم حسد یكی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوكای بود، او بر خلاف سایرین كه قصد ترمیم جسد داشتند، در صدد كشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود.
تحقیقات پروفسور بوكای همچنان ادامه داشت تا اینكه در ساعات پایانی شب نتایج نهایی ظاهر شد بقایای نمكی كه پس از ساعت ها تحقیق بر حسد فرعون كشف شد دال بر این بود كه او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج كردن جسد او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج كردن جسد او از دریا برای حفظ جسد، آن را مومیایی كرده اند. اما مسئله غریب و آنچه باعث تعجب بیش از حد پروفسور بوكای شده بود این مسئله بود كه چگونه این جسد سالمتر از سایر اجساد، باقی مانده در حالی كه این جسد از دریا بیرون كشیده شده است.
حیرت و سردرگمی پروفسور دوچندان شد وقتی دید نتیجه تحقیق كاملا مطابق با نظر مسلمانان در مورد غرق شدن فرعون است و از خود سئوال می كرد كه چگونه این امر ممكن است با توجه به اینكه این مومیایی در سال 1898 میلادی و تقریبا در حدود 200 سال قبل كشف شده است،در حالی كه قرآن مسلمانان قبل از 1400 سال پیدا شده است؟!
لذا بعد از اتمام كار به كشورهای اسلامی سفر كرد و به تحقیق پرداخت تا بالاخرة آیه 92 سوره یونس را برایش خواندند.به این صورت بود كه به دین مبین اسلام مشرف شد.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهبا دیدن این جسد،یكی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد!
با دیدن این جسد،یكی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد!
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره با دیدن این جسد،یكی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: جسد ، فرعون ، باستان شناس ، فرانسه ، كالبد شكافي ، پروفسور موريس بوكاي ، دريا ، سوره يونس ، دين اسلام ، مشرف ، موميايي ، نمك