مسبی
زني خود را طعمه مردان قرار مي‌داد!

زني خود را طعمه مردان قرار مي‌داد!

ویرایش: 1391/12/4
سركلانتر چهارم پليس پايتخت گفت: زني كه در تهران كنار خيابان‌ها خود را طعمه رانندگان خودروها قرار مي‌داد تا از آنان زورگيري كند، توسط ماموران اطلاعات دستگير شد.
سرهنگ‌نادري با اشاره به مرداني كه خود را به هيچ مي‌فروشند، گفت: عوامل اطلاعات كلانتري 120 سيد خندان در پي كسب چندين مورد شكايت در خصوص زني كه با قرار گرفتن در ساعات پاياني شب در كنار خيابان خود را طعمه‌اي براي سوار شدن قرار مي دهد؛ که پس از سوار شدن و رفتن به مكاني كه مرد مي خواهد توسط دستيار مرد خود كه در تمامي طول مسير آنان را تحت نظر داشته، اقدام شوم خود را پياده كرده و اموال مرد را با خشونت وبا استفاده از سلاح هاي گوناگون به سرقت مي‌برند.
اين مقام مسؤل انتظامي ابراز داشت: به دليلي كه مردان آبرويشان نرود تنها تعداد بسيار كمي از آنان به كلانتري مراجعه كرده و شكايت خود را مطرح كرده‌اند.
سركلانتر چهارم پليس پايتخت در ادامه تاكيد كرد: پس از آنكه ماموران تحت الامر و اطلاعات اين يگان اقدامات گسترده و پيچيده خود را آغاز كردند ، توانستند سر نخ هايي از اين متهم به دست آورند.
سرهنگ نادري ضمن اشاره به رديابي متهم مورد نظر اذعان داشت: عوامل اطلاعات به طور نامحسوس در مناطق احتمالي ارتكاب جرم به كمين نشستند و توانستند در آدرس حوالي پل شريعتي در كنار پمب بنزين، ساعت 1 بامداد، زن شيطان صفت را دستگير نمايند.
اين مقام مسؤل انتظامي با اشاره به اينكه قبل از انتقال متهم به مقر فردي به واحد گشت با يك دستگاه خودروي پرايد مراجعه كرد،اظهار داشت: اين مرد كه خود را از آشنا هاي زن معرفي كرد بلافاصله به دليلي كه زن شيطان صفت داراي همدست بوده مرد مراجعه كننده به نام فرنام27 ساله دستگير و به كلانتري انتقال داده شدند.
وي در خصوص بازجويي هاي اوليه از متهمان گفت: متهم زن در مرتبه ي اول بازجويي خود را به نام الهام 24 ساله معرفي كرد و اظهار داشت: كه منزلش در چند كوچه پايين تر از محل دستگيري است(اين موضوع پس از بررسي صحت نداشت).
سركلانتر چهارم پليس پايتخت در خصوص اعترافات متهم مرد گفت: فرنام كه خود را در چنگال قانون اسير ديد معترف شد اين خانم با افكار پليد خودش او را به اين كار كه با يكديكر اقدام به ارتكاب چنين زور گيري هايي كنند فريب داده است كه متاسفانه اين نوع زورگيري ها را در شب حداقل يك مورد انجام مي داديم.
سرهنگ نادري در پايان خاطر نشان كرد: متهمان در نهايت با تشكيل پرونده جهت بررسي بيشتر به پايگاه چهارم پليس آگاهي فرماندهي تهران بزرگ منتقل شدند.


منبع:

http://www.melateiran.com/newsstudios/view/39019

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره زني خود را طعمه مردان قرار مي‌داد! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: طعمه ، زورگيري ، ماموران اطلاعات ، كلانتري 120 سيدخندان ، سرقت ، سرهنگ نادري ، پل شريعتي ، شيطان صفت ، چنگال قانون ، پليس آگاهي