مسبی
هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت

ویرایش: 1391/12/1
محور اصلی برنامه دیشب 90، پیرامون بازی‌های هفته بیست‌ و‌ ششم لیگ بر‌تر فوتبال و حاشیه آن بود. پرسش نظرسنجی 90 این بود: بهترین گل دو ماه اخیر کدام گل بود؟1ـ برهانی، 2 ـ پرویچ، 3 ـ ترکاشوند، 4 ـ رفیعی، 5 ـ سید صالحی، 6 ـ عرب. در این نظرسنجی، نزدیک 57 درصد گل پرویچ از پرسپولیس، نزدیک 25 درصد گل برهانی را برگزیدند و مابقی به گزینه‌های دیگر رأی دادند.
رنامه شب گذشته 90 از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه 3 پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیست و ششم لیگ بر‌تر پرداخت.

به گزارش «تابناک»، در بخش نخست برنامه 90 صحنه‌های کوتاهی از سه بازی‌ معوقه لیگ برتر به تصویر کشیده شد.

محمد فنایی، کار‌شناس داوری بر این باور بود که در بازی پرسپولیس و گهر، گل هادی نوروزی به گهر را هند تشخیص داد؛ اما این مهاجم در تماس تلفنی همچنان بر درستی گل خود تأکید داشت؛ افزون بر این که پنالتی به سود پرسپولیس درست بود.

اما جالب این که تصاویر پخش شده، نمایانگر خطای هند مهاجم پرسپولیس بود. وی در تماس تلفنی بار دیگر تأکید کرد که با سر گلزنی کرده و توپ به دست وی هیچ برخوردی نداشته است.

در ادامه برنامه، عکس‌هایی هم از این صحنه توسط فرشاد عباسی نشان داده شد که مشخص بود این گل با دست به ثمر رسید. فنایی گفت: تشخیص این صحنه بسیار دشوار بود. حتی گزارشگر بازی هم متوجه نشد.

در ضمن در بازی پرسپولیس برابر سپاهان، یک پنالتی به سود پرسپولیس گرفته نشد، اخراج بازیکن سپاهان صحیح بود و یک بازیکن دیگر سپاهان یعنی ابراهیمی هم باید کارت قرمز می‌گرفت.

مسئول مدارس پایهٔ رئال مادرید در تمرین پرسپولیس

در ادامه برنامه عادل فردوسی‌پور از قول مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: مسئول مدارس پایهٔ رئال مادرید که دیشب به تهران آمده، از تمرین پرسپولیس بازدید خواهند کرد تا ضمن بررسی تمرینات این تیم، امکانات ورزشگاه درفشی‌فر و امام‌رضا بازدید کنند. پس از این مذاکرات با رویانیان انجام خواهد شد و در صورت انجام توافقات نهایی، این نمایندگی با عاملیت باشگاه پرسپولیس به ثبت خواهد رسید.

هواداران پرسپولیس به من لطف دارند

نیلسون دروازه‌بان برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس برای گفت‌وگوی ویژه در برنامه 90‌ دعوت شد.

بنا بر این گزارش، نیلسون در آغاز این گونه درباره نحوه پرسپولیسی شدنش گفت: پس از دعوت آقای ژوزه دوست داشتم همیشه در زندگی خودم چالش داشته باشم و به همین دلیل این دعوت را قبول کردم. وی درباره سابقه بازیگری‌اش در تیم‌های خارجی گفت: در تیم‌های زیر 17 سال و زیر 23 سال برزیل بازی کردم. در تیم‌های سانتاکروز، نائوچین و سایر تیم‌های برزیل بازی کردم.

این دروازه‌بان برزیلی در پاسخ به این که آیا زبان فارسی را یاد گرفته یا نه گفت: هنوز فارسی یاد نگرفته‌ام و چند کلمه لغت یاد گرفته‌ام. کلماتی چون، برو جلو، بریم و این کلمات را یاد گرفته‌ام.
وی درخصوص برخورد گرم خود با عوامل برنامه نود اظهار داشت: من از حضور در این برنامه و حضور در بین عوامل این برنامه لذت بردم.

نیلسون در پاسخ به این که کدام گل از نظر وی، زیبا‌ترین گل دو ماه اخیر به شمار می‌رود، گفت: به نظر من گل مارکوس یکی از قشنگ‌ترین گل‌های این لیگ است.

وی افزود: در پرسپولیس من را خیلی تحویل گرفتند. وقتی ژوزه رفت احساس کردم، دارم عقب نشینی می‌کنم اما بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس به من محبت زیادی داشتند. وی همچنین گفت: مردم در خیابان وقتی در رستوران هستم یا در خیابان در حال خرید هستم به من لطف دارند.

در ادامه برنامه گزارشی از مراسم تشییع جنازه علی ابوطالب پیشکسوت فوتبال کشورمان و حضور اهالی فوتبال در این مراسم پخش شد.

از سخنان من بد تعبیر شد!

سرپرست تیم فوتبال فجر سپاسی درباره اظهاراتی که بعد از بازی با استقلال داشت، عنوان کرد: از من پرسیدند، بازی چطور بود که من پاسخ دادم شکست سنگینی بود و بچه‌ها در اندازه‌های خود نبودند! از همین روی، از حرف‌های من مسأله دیگری برداشت شد.
محمد عاری در این باره خاطرنشان کرد: من گفتم آنهایی که علیه آقای نظری شعار دادند، برایشان شایبه ایجاد شده که نظری، در بازی کم کاری کرده است، و الا آقای نظری برای تیم ما زحمات زیادی کشیده‌اند.

ماجرای لنگ زورخانه و پرسپولیس!

دوربین نود در خصوص صحبت عجیب و غریب رویانیان در زورخانه، سراغ سعید شیرینی و یحیی گل محمدی رفت. شیرینی درباره این اظهارات رویانیان گفت: منظور آقای رویانیان لنگ زورخانه بود که وسیله‌ای برای پهلوانان است.

گل محمدی نیز در پاسخ به این که نظرش درباره اظهار نظر رویانیان چیست، پاسخ داد: این مسائل مربوط به گذشته و قدیم‌ترهاست و من نظری در این باره ندارم.

پرتاب سنگ، کار هواداران ما نبود!

قائم مقام باشگاه گهر دورود در تماس تلفنی با برنامه 90 از ناداوری‌های صورت گرفته علیه باشگاه گفت: مشکل باشگاه ما چیست که هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت داوری به ضرر ما باشد. مطمئن هستیم که پرتاب سنگ کار هواداران ما نبود.

وی خاطرنشان کرد: مهم رنگ دل ما و بازیکنان ماست که سفید است. در جلسات قبل از بازی ما رنگ لباس‌ها را هماهنگ می‌کنیم. ناظران فدراسیون اگر نکته‌ای دارند، باید آن را تذکر دهند.

حرکت بنگر در برابر بینندگان سپاهان

محسن بنگر پس از زده شدن گل تیم فوتبال پرسپولیس، خود خطاب به هواداران سپاهان حرکتی را انجام داد. این حرکت محسن بنگر با شکایت باشگاه سپاهان همراه شده است.

هیأت مدیره باشگاه با استعفای کاظمی موافقت نکردند

خسرو ابراهیمی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در ارتباطی تلفنی با برنامه گفت: ما در این فصل شرایط خاصی داشتیم و در نیم فصل با توجه به مصوبه هیأت مدیره، توانستیم تیم را کمی تقویت کنیم اما جدای از این مسائل، نکته دیگری که در فوتبال ما وجود دارد، شانس است. تیم ما شانس ندارد اما برخی تیم‌ها شانس زیادی دارند و گل‌هایی می‌زنند که فقط با خوش شانسی همراه است.

وی در ادامه گفت: اعضای هیأت مدیره باشگاه با استعفای کاظمی موافقت نکردند و وی همچنان به کار خود در تیم ذوب آهن ادامه می‌دهد. ما امیدواریم بتوانیم در بازی‌های باقی مانده، نتایج بهتری بگیریم و تیم قدیمی ذوب آهن در لیگ بر‌تر ماندگار باشد.

آخرین مهمان تلفنی برنامه نود، فیروزی سرمربی تیم نفت آبادان بود. وی گفت: فوتبال تنها دلخوشی مردم آبادان است. مردم آبادان به تیمشان تعصب دارند و با حمایت‌هایی که شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی در این فصل از تیم نفت کرده، باید نتایج بهتری می‌گرفتیم.

در بخش پایانی، بازی‌های تیم‌های دسته یک پخش شد

پرسش و پاسخ نظرسنجی

پرسش نظرسنجی 90 این بود: بهترین گل دو ماه اخیر کدام گل بود؟1ـ برهانی، 2 ـ پرویچ، 3 ـ ترکاشوند، 4 ـ رفیعی، 5 ـ سید صالحی، 6 ـ عرب. در این نظرسنجی، نزدیک 57 درصد گل پرویچ از پرسپولیس، نزدیک 25 درصد گل برهانی را برگزیدند و مابقی به گزینه‌های دیگر رأی دادند.


منبع:

http://www.tabnak.ir/fa/news/303643/parseek

امتیاز دهی به مقاله
هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت
هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: برنامه 90 ، بازهاي هفته بيست و ششم ليگ برتر ، برهاني ، پرويچ ، تركاشوند ، رفيعي ، سيد صالحي ، عرب ، محمد فنايي ، پرسپوليس ، هادي نوروزي ، سپاهان ، لنگ هوازادان ، پرتاپ سنگ