مسبی
ماجرای برخورد مقام معظم رهبری با دختر و پسری در كوه

ماجرای برخورد مقام معظم رهبری با دختر و پسری در كوه

ویرایش: 1391/11/29
یكی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای گفت: یك روز كه مقام معظم رهبری به كوههای اطراف تهران برای كوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می كنند كه به لحاظ ظاهری وضع نامناسبی داشتند.

به گزارش نیمروز به نقل از قانون، آنها به یك باره در مقابل گروه ما قرار گرفتند و فرصت جمع و جور كردن و رسیدگی به وضع ظاهری خودشان نداشتند از رفتار آنها مشخص بود كه خیلی ترسیده بودند و اینگونه به نظر می رسید كه آنها تصور می كردند كه الآن آقا دستور دستگیری آنها را فورا صادر خواهد كرد. ولی برخلاف تصور آنها آقا با آنها سلام و علیك گرمی كرد و پرسید كه شما زن و شوهر هستید؟(البته آقا می دانست)؛ آن پسر وقتی با خلق زیبای آقا مواحه شد، واقعیت را گفت؛ و جواب داد خیرمن و این دختر دوست هستیم.

آقا ابتدا در باره ورزش و مزایای آن با آنها صحبت كرد و بعد فرمود : بد نیست صیغه محرمیتی هم در میان شما برقرار شود و شما با هم ازدواج كنید. آقا به آنها پیشنهاد داد كه اگر مایل بودید در فلان تاریخ بیائید، ومن هم آمادگی دارم كه شخصا خطبه عقد شما را بخوانم. آن دو خدا حافظی كردند و طبق قرار همراه خانواده خود در همان تاریخ به محضر ایشان رسیدند.

آقا هم خطبه عقد آن دو را جاری كردند . با برخورد كریمانه ایشان این دو جوان مسیر زندگی خود را تغییر دادند آن دختر غیر محجبه به یك دختر محجبه و معنوی و آن پسر دانشجو هم به یك جوان مذهبی مبدل شدند.


منبع:

http://www.nimrooznews.com/11701#%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ماجرای برخورد مقام معظم رهبری با دختر و پسری در كوه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مقام معظم رهبري ، دختر و پسر دانشجو در كوه ، ورزش و مزاياي آن ، صيغه محرميت