مسبی
وعده مقابله با فساد اقتصادی در پزشکی

وعده مقابله با فساد اقتصادی در پزشکی

ویرایش: 1391/11/29
چت با صاحب مقاله: برنامه نویس اکسس
سرپرست وزارت بهداشت با اشاره به اینکه براساس منویات رهبری با فساد اقتصادی پزشکی مقابله و به وظایف خود عمل می‌کنیم،گفت:زیرمیزی‌ پزشکی قبل از دلیل واقعی نشدن تعرفه‌ها به خاطر زیادخواهی افراد است.

به گزارش تسنیم، محمد حسن طریقت منفرد در تشریح منویات مقام معظم رهبری در زمینه مقابله با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: وزارت بهداشت در این زمینه بخصوص در حوزه مقابله با مفاسد اقتصادی در پزشکی طبیعی است که اگر با موردی مواجه شود به وظایف خودمان عمل خواهد کرد.

ساختار وزارت بهداشت نظم ندارد/اصلاح می‌کنیم

وی در پاسخ به این پرسش که صاحبنظران حوزه سلامت عنوان می‌کنند مشکلات حوزه سلامت منتهی به فساد می‌شود، افزود: البته با توجه به این مباحث بنده اعتقاد ندارم که این موارد به فساد منتهی شود بلکه معتقدم در ساختار کنونی آن انضباطی که باید وجود داشته باشد نیست که انشاءالله سعی می‌کنیم آن را برقرار کنیم.

زیادخواهی پزشکان دلیل اصلی زیرمیزی‌ها است

طریقت منفرد در پاسخ به این پرشس که به هر حال واقعی نشدن تعرفه‌ها منجر به فساد زیرمیزی پزشکان می‌شود، خاطرنشان کرد: در زمینه تعرفه‌ها نیز باید عنوان کنم که فقط عدم واقعی نبودن تعرفه‌ها منتهی به فساد نمی‌شود و زیرمیزی‌های پزشکی را که داریم به زیاده‌خواهی‌های افراد بر می‌گردد زیرا پزشکی که فعالانه خدمت کند بخصوص در بسیاری از رشته‌ها که تعرفه‌های قابل قبولی نیز دارد دیگر فسادی ایجاد نمی‌شود.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهوعده مقابله با فساد اقتصادی در پزشکی
وعده مقابله با فساد اقتصادی در پزشکی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره وعده مقابله با فساد اقتصادی در پزشکی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فساد اقتصادي ، زيرميزي پزشكي ، محمدحسن طريقت منفرد ، وزارت بهداشت ، مشكلات حوزه سلامت ،