مسبی
چشم پوشي از سخنان مهم رييس جمهوري در مراسم يوم الله 22 بهمن

چشم پوشي از سخنان مهم رييس جمهوري در مراسم يوم الله 22 بهمن

ویرایش: 1391/11/24
نویسنده: hedieh
تهران - در حالي که مقام معظم رهبري بارها بر ?وحدت آفريني ?و بيان واقعيت ها در رسانه ملي تاکيد فرموده اند،باز هم صدا وسيما در بخش خبري ساعت 14 شبکه 1 امروز ( يکشنبه )،از سخنان مهم و وحدت آفرين رييس جمهوري محترم چشم پوشي کرد و اين اظهارات مهم را ناديده گرفت.
به گزارش ايرنا،رييس جمهوري اسلامي ايران در اجتماع ميليوني مردم تهران در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن،تاکيد کرد که مسئولان همه بايد از مردم، در کنار مردم و فقط در خدمت مردم و انقلاب عظيم ملت ايران باشند و همه بايد مراقب باشيم.

دکتر احمدي نژاد گفت: مبادا خداي نکرده روزي بيايد که عده اي خاص و صاحبان قدرت و ثروت به مراکز تصميم گيري دسترسي يابند و خواست خود را تحميل و عملياتي کنند، ولي توده هاي مردم از آن محروم باشند.

بخش خبري شبکه 1 صدا وسيما بدون توجه به وحدت ملي و توصيه هاي مقام عظماي ولايت حضرت ?آيت الله خامنه اي?، بخش هاي مهم سخنان رييس جمهوري محترم در ارتباط با مسايل داخلي را قرائت نکرد.

بخش هاي مهم اظهارات دکتر احمدي نژاد در مراسم 22 بهمن:

- برخي در داخل و خارج تلاش مي کنند عظمت و هوشمندي ملت در اجراي اين طرح را مخدوش کرده و همه مشکلات تاريخي اقتصادي و فشارهاي دشمن را بر دوش اين طرح تخليه کنند.

- همه بايد مراقب خودمان باشيم، من به خودم و بقيه مي گويم مسئوليت خطرناک است و مقامات حکومتي، فرصتي براي بهره مندي مادي و شخصي نيست.

- همه بايد مراقبت کنيم که مبادا خداي ناکرده در قدرت، اقتصاد، سياست و حتي در علم و فناوري و در آزادي انحصار ايجاد شود. انحصار فساد آور است.

- بايد مراقبت کنيم که وحدت ملي با عمل، رفتار و گفتار ناصحيح مخدوش نشود.

- اصل انقلاب براي بر هم زدن تبارگرايي و دايره بسته قدرت و مديريت بود.

- انقلاب متعلق به متن مردم است، آن را متعلق به هيچ حزب، گروه و طايفه اي بطور خاص و ويژه ندانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامي براي اجراي عدالت اقتصادي، اجتماعي، قضايي، آموزشي و سياسي است.

- همه بايد همراهي کنند تا خادمان در دولت مشکلات مردم را حل کرده و فشار سنگين تحميلي را از دوش مردم و کشور بردارند و انتظار نيست که دولت از خارج و داخل تحت فشار باشد.

- حفظ اساس انقلاب، حفظ پاکي، پاک دستي، تقوا، دفاع از حقوق مردم، اجراي عدالت، خدمت گزاري صادقانه، مقابله با رانت خواري ها و زياده خواهي ها و پيگيري پيشرفت کشور است.
- همه بايد با هم و پشت سر رهبري براي صيانت از ارزش هاي انقلاب و حقوق ملت تلاش کنيم.

- در مورد مسائل اخير و برخي موضوعات داخلي صحبت هايي وجود دارد که بايد با ملت در ميان بگذارم، اما به خاطر اين که کام ملت عزيزمان در سالروز شيرين پيروزي انقلاب تلخ نشود و به خاطر رهبرعزيزمان آن را به وقت مناسب ديگري در آينده موکول مي کنم.

بطور قطع حضور ميليوني مردم شهيد پرور ايران اسلامي در سالگرد سي و چهارمين بهار پيروزي از يکسو و تاکيد دکتر محمود احمدي نژاد بر تبعيت محض از ولايت فقيه ( مقام معظم رهبري ) از سوي ديگر، همه توطئه هاي دشمنان کشورمان را خنثي کرد و نشان داد که با وجود رييس جمهوري که خود را خادم ملت و مطيع رهبري مي داند،نمي توانند انتظار القاي حاکميت دوگانه در چنين کشوري را داشته باشند.

در چنين شرايطي وظيفه صدا وسيما جمهوري اسلامي، القاي وحدت ملي حول محور ولايت است و بايد از هرگونه اقدامي که اين اصل را خدشه دار مي کند، احتراز کند، هرچند رويکرد امروز بخش خبري شبکه 1 اين سازمان، در پخش ناقص سخنان رييس جمهوري محترم،خلاف وحدت ملي بود.

با عنايت به فرمايشات مقام معظم رهبري در باره اينکه ?صدا وسيما نبايد واقعيات را ناقص نشان دهد?؛ مردم فهيم و بصير ايران انتظار دارند تا مسوولان ارشد اين سازمان،نسبت به انعکاس کامل اظهارات رييس جمهوري کشورمان مداقه بيشتري داشته باشد.


منبع:

http://www.irna.ir/

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره چشم پوشي از سخنان مهم رييس جمهوري در مراسم يوم الله 22 بهمن نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: چشم پوشي از سخنان مهم رييس جمهوري در مراسم يوم الله 22 بهمن ، سخنان مهم رييس جمهوري