مسبی
پيوستن بکهام به پاري سن ژرمن

پيوستن بکهام به پاري سن ژرمن

ویرایش: 1391/11/14
نویسنده: koohestany
ستاره اسبق باشگاه منچستريونايتد و رئال مادريد با امضاي قراردادي 5 ماه به پاري‌سن ژرمن پيوست و اعلام کرد در اين باشگاه دستمزدي دريافت نخواهد کرد.
بکهام بعد از امضاي قرارداد با پاري سن ژرمن در کنفرانسي خبري گفت: من 37 سال دارم و خيلي خوش شانس هستم که در اين سن به پاري سن ژرمن پيوسته ام. پيشنهادهاي زيادي داشتم حتي بيشتر از تمام پيشنهادهايي که در دوران فوتبالم داشتم اما پاري سن ژرمن را انتخاب کردم چون مي دانم اين باشگاه به دنبال چيست. اين باشگاه بازيکنان بزرگي را به خدمت گرفته و به دنبال اهداف بزرگي است.بکهام در ادامه افزود: پاريس شهر زيبايي است و اکنون يک باشگاه فوق العاده در اين شهر است که طي 10-15 سال آينده موفقيت هاي زيادي کسب خواهد کرد. افتخار مي کنم که بخشي از پروژه رسيدن به موفقيت پاري سن ژرمن شده ام. من در دوران فوتبالم در تمام باشگاه هايي که حضور داشتم به موفقيت رسيده ام و اين موفقيت با پاري سن ژرمن هم رقم مي‌خورد.

ستاره اسبق منچستريونايتد گفت: نمي خواهم براي يک باشگاه انگليسي ديگر بازي کنم چرا که با منچستريونايتد لحظات فوق‌العاده اي داشته ام. هميشه گفته ام که نمي خواهم براي يک باشگاه انگليسي ديگر بازي کنم.

بکهام در پايان در مورد اينکه تا چه حد مي تواند براي پاري سن ژرمن مفيد باشد گفت: من تجربه زيادي در دوران فوتبال خود کسب کرده ام، 13 يا 14 جام مختلف را کسب کرده ام، با پيراهن تيم هاي بزرگ فوتبال جهان به ميدان رفته ام و هنوز با وجود 37 سال سن يک بازيکن موفق محسوب مي شوم.

بکهام همچنين اعلام کرد دستمزد او در پاري سن ژرمن مستقيما به حساب يک موسسه خيريه حمايت از کودکان در پاريس واريز خواهد شد. بکام گفت: من دستمزدي دريافت نمي کنم. دستمزد من به موسسه اي خيريه که از کودکان حمايت مي کند اهدا مي شود. از اين موضوع بسيار خوشحالم و به آن افتخار مي کنم.

ديويد بکهام که بعد از ترک لس انجلس گلکسي بازيکن آزاد محسوب مي شد امروز با سفر به فرانسه در آخرين روز مهلت نقل و انتقالات زمستاني با عقد قراردادي 5 ماه تا پايان فصل جاري به باشگاه پاري سن ژرمن پيوست.

با تشکر که اين خبر رو تا آخر خوانديد

اگه خوشت اومد و اگه باحالي و اگه باباکرمي امتياز يادت نره . مرسيمنبع: mehrnews.com
امتیاز دهی به مقالهپيوستن بکهام به پاري سن ژرمن
پيوستن بکهام به پاري سن ژرمن
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره پيوستن بکهام به پاري سن ژرمن نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ديويد بکهام