مسبی
رونمايي از ابر خودرو مفهومي Acura NSX 2013 در نمايشگاه ديترويت

رونمايي از ابر خودرو مفهومي Acura NSX 2013 در نمايشگاه ديترويت

ویرایش: 1391/10/30
نویسنده: market2012
سوپر اسپرتي که سالهاست طرفداران هوندا انتظار آن را مي کشند، سرانجام در نمايشگاه ديترويت رونمايي شد. NSX اولين خودروي ژاپني بود که توانست پورشه و کوروت را به چالش بکشد. پس از آن بود که مزدا و نيسان نيز به ساخت خودروهاي اسپرت روي آوردند. اما پس از بازنشستگي اين خودروي محبوب، ساليان زيادي خبري از جانشيني براي آن نبود. حالا انتظار از نسل جديد اين خودرو فراتر از انتظار خواهد بود.

قواي محرکه هايبريدي شامل يک موتور شش سيلندر و يک جفت موتور الکتريکي به همراه گيربکس هفت سرعته و کلاچ اتوماتيک و انتقال نيرو به هر چهار چرخ، از موارديست که در مورد اين خودرو اعلام شده اند. بنابراين مي توان انتظار داشت که قدرت بالا با مصرف سوخت پايين و کارايي و راندمان مناسب در اين خودرو جمع گردند.

هوندا از مشخصات و عملکرد اين خودرو چيزي بروز نداده است اما گفته مي شود نيرو در حد 400 اسب بخار و شتاب صفر تا صد زير 5 ثانيه خواهد بود. مشخصات مدل به نمايش در آمده در نمايشگاه که نمونه مفهومي NSX است شامل طول 4.33 متر و عرض 1.89 متر و ارتفاع 1.16 و فاصله بين دو محور 2.57 متر و با اندازه چرخهاي 19 اينچ در جلو و 20 اينچ در عقب مي باشد.
انتظار مي رود تا سه سال آينده اين خودرو آماده و براي فروش به بازار عرضه شود. محل ساخت اين ماشين در اوهايو و قيمت آن احتمالا همانند نسل پيشين بسيار قابل رقابت و جذاب خواهد بود.


منبع: gadgetnews.ir
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره رونمايي از ابر خودرو مفهومي Acura NSX 2013 در نمايشگاه ديترويت نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: نمايشگاه ديترويت ، خودرو ، نمايشگاه ديترويت