مسبی
فرود اضطراری هواپیمای آمریکایی در اهواز

فرود اضطراری هواپیمای آمریکایی در اهواز

لطفا رای دهید (0 رای)
ویرایش: 1391/10/11
نویسنده: سامان تی 62
گفتگوی خصوصی با صاحب مقاله
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای جت آمریکایی در فرودگاه بین‌المللی اهواز خبر داد و گفت: این هواپیما به سلامت در باند فرود آمد و تا رفع نواقص در ایران می‌ماند.

محمود رسولی نژاد در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، افزود: این هواپیمای شخصی هفته گذشته از دوبی به آمستردام در حال پرواز بود که به دلیل نقص فنی درخواست فرود اضطراری در فرودگاه اهواز را داشت.‌ این هواپیما هنوز منتظر رسیدن قطعات است و با تعویض قطعات معیوب از ایران خارج خواهد شد.

وی با بیان این‌که خلبان و خدمه این هواپیما 12 ساعت در ایران بودند و پس از آن عازم امارات شدند، اظهار کرد:‌ تعمیرکاران در حال کار روی این هواپیما هستند و امیدواریم هرچه زودتر ایراد هواپیمای آمریکایی برطرف شود.
رسولی‌نژاد با بیان این‌که شرکت فرودگاه‌ها همه نوع همکاری با خلبانان و خدمه این هواپیما داشته است، ادامه داد: آنها نیز نحوه همکاری ایران ابراز رضایت کامل داشتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ظاهراً این هواپیما دراختیار یکی از تجار مطرح اماراتی بوده که از یکی از شرکت های خطوط هوایی آمریکا اجاره شده است و این تاجر اماراتی برخی از سفرهای بین المللی خود را به وسیله این جت فالکن انجام می داده است. روز گذشته نیز هواپیمایی اماراتی جهت بررسی مشکل این هواپیما وارد فرودگاه بین اللملی اهواز شده است. .
منبع:
امتیاز دهی به مقالهفرود اضطراری هواپیمای آمریکایی در اهواز
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره فرود اضطراری هواپیمای آمریکایی در اهواز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: حمله به ايران ، احتمال ، احتمال الحمل ، حمله آمريکا ايران ، جنگ ايران عراق ، خريد اينترنتي ، سقوط هواپيما ، اسامي سقوط هواپيما ، اخبار سقوط هواپيما ، فيلم سقوط هواپيما ، تصاوير سقوط هواپيما ، اخبار سقوط هواپيما