مسبی
جزئيات کامل درگذشت نيما نهاونديان مجري صدا و سيما

جزئيات کامل درگذشت نيما نهاونديان مجري صدا و سيما

ویرایش: 1391/10/6
نویسنده: بهاره
چت با صاحب مقاله: بهاره
روز گذشته جسد نيما نهاونديان مجري جوان صدا و سيما ، در منزل مسکوني وي واقع در شهرآرا پيدا شد . با اعلام اين خبر بر روي خروجي خبرگزاري ها جامعه رسانه اي در شوگ و ماتم قرار گرفت . پيکر نيما نهاونديان، مجري برنامه‌هاي ورزشي تلويزيون و گوينده راديو صبح روز سه‌شنبه (پنجم دي ماه) از مقابل ساختمان شبکه دوي سيما تشييع مي‌شود.
آزادنگار ايران ما : نيما نهاونديان، مجري برنامه‌هاي «دورخيز»، «توپ طلايي» و «ورزش از نگاه دو» بوده است و صبح ديروز جسد وي در منزل شخصي‌اش کشف شد.

بنا به درخواست انجمن ورزشي نويسان، پيگيري و دستور بهرام افشارزاده، دبير کل کميته ملي المپيک پيکر مرحوم نيما نهاونديان از مجريان با سابقه ورزشي کشورمان در قطعه هنرمندان به خاک سپرده خواهد شد.کشف جسد نيما توسط مادرش

يکي از نزديکان نزديک مرحوم نهاونديان در اين باره اظهار داشت : صبح ديروز مادر و پسرخاله نيما نهاونديان بعد از تماس هاي بدون پاسخ با او به منزل او رفته بودند ، در ابتدا فکر مي کردند که وي خوابيده است ولي پس از مدت کوتاهي متوجه شدند متاسفانه نيما به رحمت خدا رفته است .

بلافاصله تحقيقات جنايي براي شناسايي علت مرگ نيما نهاونديان مجري صدا و سيما از سوي پزشکان جنايي و تيم پليسي آغاز شد.

پس از اطلاع تيمي از ماموران همراه بازپرس جنايي در محل حاضر شده و هيچ آثاري از قتل بر روي بدنش مشاهده نشد. پليس با اعلام اينکه در خانه او نيز آثاري از درگيري يا ورود به زور نيز وجود نداشته، افزود : تاکنون پرونده به اداره دهم فرستاده نشده و بايد منتظر اعلام علت مرگ از سوي پزشکي قانوني باشيم.

نيما نهاونديان، مجري برنامه‌هاي «ورزش از نگاه دو»، «دورخيز» و «توپ طلايي» بود .

مرحوم نهاونديان متولد 12فروردين ماه 1359 داراي مدرک ليسانس علوم کشاورزي از دانشگاه گرگان بود.

نهاونديان از يکم اسفند سال 78همکاري خود را با صداوسيماي مرکز گلستان آغاز کرده و در ابتدا با شبکه خبر همکاري نزديک داشت وي از پنجم تير ماه 1382تاکنون مجري برنامه‌هاي ورزشي و اجتماعي شبکه دو سيما بوده است.

او در شبکه جام جم هم اجراي برنامه‌هاي متعددي را عهده‌دار بود و در راديو ايران هم به عنوان گوينده و مجري کارشناس حضور داشته است.

مرحوم نهاونديان در صداوسيماي مرکز گلستان هم به عنوان گوينده راديو و گزارشگر بازي‌هاي بسکتبال تلويزيون مشغول به کار بوده است.

نيما نهاونديان از مجريان ورزشي شکه دو سيما بود که از چندي قبل فعاليت خود را در شبکه شما آغاز کرده بود.

نظر پزشکي قانوني يک هفته زمان مي برد

جسد نيما نهاونديان مجري صدا و سيما به پزشکي قانوني منتقل شده و جزئيات بيشتر در اين خصوص از طريق مراجع قضايي اعلام خواهد شد.دکتر حامد نائيجي- مدير کل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان پزشکي قانوني کشور- در گفت و گو با خبرآنلاين از انتقال جسد نيما نهاونديان به پزشکي قانوني خبر داد و گفت: بررسي هاي لازم در خصوص اين پرونده انجام مي شود و نتيجه به قاضي پرونده منعکس خواهد شد و اطلاع رساني برحسب صلاحديد مقامات قضايي و از طريق سيستم قضايي انجام خواهد شد.

اماسرپرست دادسراي جنايي تهران هم مي گويد تا صدور نظر پزشکي‌قانوني صحبت از قتل و خودکشي «نيما نهاونديان» منتفي است

سرپرست دادسراي جنايي تهران گفت: جسد نيما نهاونديان به پزشکي قانوني منتقل شده و تا صدور نظر پزشکي قانوني صحبت ار قتل يا خودکشي اين فرد منتفي است.اظهار نظر دوست نزديک نيما

پوريا تابان مجري برنامه ورزش از نگاه دو و يار هميشگي نيما نهاونديان گفت: متاسفانه يک ساعت قبل اين خبر را شنيدم و در شوک هستم . راستش واقعا نمي دانم چه مي توانم بگويم. نيما نهاونديان از همکاران خوب ورزشي ما در خبرگزاري ايپنا بود که با حضور در شبکه دوم سيما تا اجراي برنامه هاي مهمي چون ورزش از نگاه2 ، دورخيز و توپ طلايي پيش رفت.پيکر نيما نهاونديان سه‌شنبه از مقابل ساختمان شبکه دو تشييع مي‌شود

پيکر نيما نهاونديان، مجري برنامه‌هاي ورزشي تلويزيون و گوينده راديو صبح روز سه‌شنبه (پنجم دي ماه) از مقابل ساختمان شبکه دوي سيما تشييع مي‌شود.

مراسم تشييع پيکر نيما نهاونديان، مجري برنامه‌هاي «ورزش از نگاه دو»، «دورخيز» و «توپ طلايي» با حضور مديران، هنرمندان و برنامه‌سازان رسانه ملي و با همراهي خانواده و دوستان آن مرحوم، ساعت 9و 30 دقيقه روز سه شنبه از مقابل ساختمان شبکه دو واقع در خيابان الوند برگزار مي‌شود.

پس از برگزاري مراسم، پيکر آن مرحوم به سمت بهشت زهرا (س)‌ برده و در قطعه هنرمندان به خاک سپرده مي‌شود.بنده هم با استفاده از صفحه شخصي خود در آزادنگار اين اتفاق دردناک را به خانواده نهاونديان و جامعه ورزش ايران تسليت مي گويم.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره جزئيات کامل درگذشت نيما نهاونديان مجري صدا و سيما نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مرگ نيما نهاونديان ، مجري جوان صدا و سيما ، هنرمندان ، مجري صدا و سيما ، نيما نهاونديان