مسبی
چه بر سر ياهو مسنجر آمده ؟

چه بر سر ياهو مسنجر آمده ؟

ویرایش: 1391/10/3
نویسنده: سایدسم
شرکت ياهو و نرم افزار اين شرکت ياهو مسنجر يکي از معروف ترين ها در زمينه چت در دنيا هست و کاربران خيلي زيادي در سراسر دنيا از آن استفاده ميکردند يا بهتره بگم ميکنند اما با محدوديت در حال حاضر .

خيلي از ما و شما که علاقه زيادي به چت کردن داريم و اکثر اي دي هاي من و شما ممکن است در ياهو مسنجر باشد مشاهده کرده ايم که از قسمت مسنجر در نرم افزار ياهو مسنجر گزينه ورود به اتاقهاي چت کلا حذف شده است و امکان رفتن به روم هاي چت وجود ندارد خيلي از ما فکرهاي مختلف به ذهن مان خطور کرده است مثلا از طرف فيلترينگ ايران بسته شده و اگر اما هاي ديگر .

اما همه فرضيه هاي که ما در ذهن مي پروارنيم چيزي جر يک تخيل نيست در ماه گذشته مدير شرکت بزرگ اينترنتي ياهو بنا به دلايلي مجبور به استعفا از اين شرکت شد و شخص جديدي مدريت شرکت را بدست گرفت به گفته پايگاه هاي خبري آمريکا اين مدير تصميم گرفته است که تحولات جديدي را در شرکت بوجود آورد.

در اولين قدم تصميم به بستن کليه ورود ها به چت را گرفته است از اين تصميم همه انگشت به دهان مانده اند و کسي نمي داند هدف اصلي اين مدير از اين تصميم چيست وي در بخشي از سخنراني خود گفته است که تصميم به جمع آوري کل ياهو مسنجر گرفته خدا مي داند در دل چه دارد.
خدا کنه از تصميم خود انصراف دهد تا معتادين به چت دوباره به آغوش ياهو مسنجر بروند.


منبع:
امتیاز دهی به مقالهچه بر سر ياهو مسنجر آمده ؟
چه بر سر ياهو مسنجر آمده ؟
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چه بر سر ياهو مسنجر آمده ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ياهو ، چت روم ، ياهو مسنجر ، چه بر سر ياهو مسنجر آمده ، حذف ورود به چت روم ، حذف گزينه ورود به چت روم ، چت با ياهو مسنجر ، چت ، چت ياهو