مسبی
بارسلونا در شوک ويلانووا مبتلا به سرطان است

بارسلونا در شوک ويلانووا مبتلا به سرطان است

ویرایش: 1391/9/29
سرمربي بارسلونا که سال گذشته تحت عمل جراحي براي درمان تومور سرطاني قرار گرفت، بار ديگر مبتلا به سرطان تشخيص داده شد.
به گزارش خبرآنلاين؛ تيتو ويلانووا سرمربي تيم فوتبال بارسلونا پس از جدايي پپ گوارديولا از اين تيم موفق شد نتايج خيره کننده اي در رقابت هاي لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا کسب کند و با عملکرد فوق خود مورد تحسين بسياري از کارشناسان فوتبال قرار بگيرد. اين مربي که به دليل داشتن تومور سرطاني، سال گذشته زماني که دستيار گوارديولا بودغده پاراتيروئيدش را به تيغ جراحان سپرد و سلامتي اش را بازيافت، بار ديگر مبتلا به سرطان تشخيص داده شده و در حال حاضر در حال انتقال به ICU است.
اين خبر باعث شد که ساندرو روسل مدير باشگاه بارسلونا کنفرانس مطبوعاتي امروز را لغو کند و همچنين شام کريسمسي که باشگاه براي رسانه‌ها ترتيب داده بود، به زمان ديگري موکول شود.
با اين حال احتمال مي رود که ويلانووا به صورت اجباري از مربيگري آبي و اناري پوشان کناره گيري کند تا بار ديگر تحت درمان قرار بگيرد. بارسا در حال آماده سازي اعلاميه اي است که در آن مشخص مي‌شود چه کسي جاي او را در دوران بيماري اش خواهد گرفت.
شايعات حاکي از آن است گوارديولا تا پايان دوره ي درمان ويلانووا بر روي نيمکت بارسلونا خواهد نشست. گفته مي‌شود در حال حاضر گوارديولا در فرودگاه نيويورک به سر مي برد و مقصدش بارسلونا است.


منبع: خبرآنلاين
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره بارسلونا در شوک ويلانووا مبتلا به سرطان است نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: بارسلونا ، ويلانووا ، تيم بارسلونا ، سرطان مربي بارسلونا ، بيماري مربي بارسلونا ،