مسبی
Handsmate دستگاهي براي لمسي کردن صفحه نمايش لپ تاپ

Handsmate دستگاهي براي لمسي کردن صفحه نمايش لپ تاپ

ویرایش: 1391/9/19
نویسنده: فرهاد کم
لذت استفاده از ويندوز 8 با صفحه لمسي چندين برابر مي‌شود، اما اگر به تازگي لپ تاپ غيرلمسي تهيه کرده‌ايد يا در اين شرايط بد اقتصادي امکان خريد لپ تاپ گران قيمت تازه را نداريد، مي‌توانيد با يک ابزار ارزان قيمت، صفحه نمايش لپ‌تاپ فعلي خود را لمسي نموده و از رابط کاربري لمسي مدرن ويندوز 8 در آن لذت ببريد.

شرکت هندي Portronics يک ابزار ساده و کاربردي را ساخته است که دقيقا همين کار را انجام مي‌دهد و صفحه ساده لپ‌تاپ را لمسي مي‌کند، به اين ترتيب ابزارهاي فعلي مبتني بر ويندوز 7 به راحتي به ابزار سازگار و لمسي مبتني بر ويندوز 8 تبديل مي‌شوند.

اين ابزار که Handsmate نام دارد از طريق فناوري‌هاي فراصوت و مادون قرمز کار مي‌کند و حتي قادر به پشتيباني از قلم‌هاي ديجيتال فراصوتي نيز مي‌باشد. اين ابزار براي ويندوز 8 طراحي شده است و قادر است همه نوع از لپ‌تاپ‌هاي غيرلمسي را لمسي کند. به کمک اين ابزار برخي از قابليت‌هاي چند لمسي ويندوز 8 مانند باز کردن دو انگشت برروي صفحه براي بزرگنمايي نيز ميسر مي‌شود.

براي استفاده از Handsmate تنها کافي است آن را برروي نمايشگر لپ‌تاپ يا کامپيوتر خود نصب کرده و سپس از طريق پورت USB به آن متصل کنيد.

Handsmate با قيمت 4999 روپيه هند معادل 92 دلار به زودي وارد بازار هند خواهد شد.


منبع:

http://tinyurl.com/bwhlph2

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


امیرجسین سلاجقه (01:51   1392/5/1)

جواب را به:ah.salajegheh@yahoo.com ایمیل کنید کد: 416امیرجسین سلاجقه (01:49   1392/5/1)

تاریخ آمدن به بازار کی است؟ کد: 415


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره Handsmate دستگاهي براي لمسي کردن صفحه نمايش لپ تاپ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: Handsmate ، Handsmate دستگاهي براي لمسي کردن صفحه نمايش لپ تاپ ، ابزار Handsmate ، استفاده از Handsmate ، صفحه لپ تاپ ، لمسي کردن صفحه نمايش لپ تاپ ، لمسي کردن لپ تاپ هاي غير لمسي ، لپ تاپ ، لپ تاپ غيرلمسي