مسبی
قهر رسانه ملي با احسان عليخاني به پايان رسيد

قهر رسانه ملي با احسان عليخاني به پايان رسيد

ویرایش: 1391/9/19
نویسنده: فرهاد کم
پاپو بلاگ: «نشان بهترين برنامه تلويزيوني سال تقديم مي شود به … «احسان عليخاني» به خاطر اجراي ويژه برنامه تحويل سال نو».

اين شايد يکي از بديمن ترين و شوم ترين افتخاراتي باشد که تا به حال نصيب کسي شده است! نشاني که او بعد از اجراي برنامه سال تحويل از دستان ضرغامي رياست سازمان صدا و سيما دريافت کرد و از فرداي همان روز خانه نشين شد!

گفته شد «احسان عليخاني» در روزهاي فاصله اش از رسانه ملي، مشغول ساخت مستندي جذاب در شهرهاي مختلف ايران است. مستندي که هيچ اطلاع دقيقي از محتويات آن در دست نيست اما آنچه مسلم است پسر خوش تيپ تلويزيون ايران چندان بيکار نبوده و اين بار در قامت کارگردان و احتمالا تهيه کننده قصد به رخ کشيدن توانايي هايش را دارد.

هنوز هم براي خيلي ها مبهم است که چرا بعد از آن اجراي موفق نوروزي، اجازه اجراي «ماه عسل» را از احسان گرفتند و دو دستي تقديم «علي ضياء» کردند که البته اجرايش مخالفان و موافقان زيادي داشت.

همه اين اتفاقات در حالي رخ داد که قرار بود «ماه عسل» بعد از تجربه اجراهاي ضعيف و تجربه پس داده محسن افشاني و حسن جوهرچي، بي برو برگرد بيفتد دست صاحب اصلي اش يعني «احسان عليخاني!» اما نه تنها اين اتفاق نيفتاد و پيش بيني ها برعکس از آب درآمد بلکه همه اين عوامل دست به دست هم دادند تا شايعه ممنوع الکاري «احسان عليخاني» هر روز قوت بيشتري بگيرد و طرفدارانش نگرانتر شوند.

اما اين روزها خبرهاي تازه اي به گوش مي رسد. از ما نشنيده بگيريد اما گويا قهر رسانه ملي با احسان عليخاني (و احتمالا برعکس) به پايان رسيده و اين دو عزيز «شب يلدا» را موعد آشتي کنان مقرر کرده اند!

شنيده مي شود احتمالا اولين شب زمستان، در کنار بساط تخمه، آجيل، هندوانه و انار، «احسان عليخاني» هم مهمان خانه ايرانيان خواهد شد تا ويژه برنامه «شب يلدا» را روي آنتن ببرد. هنوز معلوم نيست اين برنامه قرار است از کدام شبکه پخش شود.

در اينکه «احسان عليخاني» يکي از معدود مجريان درجه اول رسانه ملي است، هيچ شکي وجود ندارد اما آيا مي تواند کيفيت ويژه برنامه نوروزش را در اين برنامه نيز داشته باشد؟ آيا باز هم قرار است بعد از اجراي شب يلدا تقدير ويژه اي از او به عمل بيايد و مهر پاي برگه خانه نشيني اش تجديد شود؟


منبع:

http://tinyurl.com/blx9mn7

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره قهر رسانه ملي با احسان عليخاني به پايان رسيد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: احسان عليخاني ، برنامه تحويل سال نو با احسان عليخاني ، برنامه ماه عسل ، علي ضياء ، شب يلدا ، شب يلدا با حضور احسان عليخاني ، شب يلدا و حضور احسان عليخاني در تلويزيون ، قهر رسانه ملي با احسان عليخاني ، ماه عسل