مسبی
با کمک تلفن همراه و يک دستگاه ساده به حيوانات خود از راه دور غذا دهيد

با کمک تلفن همراه و يک دستگاه ساده به حيوانات خود از راه دور غذا دهيد

ویرایش: 1391/9/17
نویسنده: فرهاد کم
صاحبان حيوانات خانگي از اين پس قادر خواهند بود با کمک تلفن همراه هوشمند و يک دستگاه ساده، کار غذا دادن به حيوانات را از راه دور کنترل کنند.

به گزارش پاپو بلاگ به نقل از ايسنا، غذا دادن به حيوانات در زمان مسافرت يا خروج طولاني مدت از منزل يکي از نگراني‌هاي اصلي صاحبان حيوانات خانگي محسوب مي‌شود.

طراحان براي حل اين مشکل دستگاه Pintofeed را ساخته‌اند که با استفاده از تلفن همراه هوشمند مي تواند بصورت خودکار وظيفه غذا دادن به حيوانات خانگي را برعهده بگيرد.

اين دستگاه با اتصال به شبکه اينترنت بي سيم منزل، به تلفن همراه هوشمند کاربر مرتبط شده و از طريق يک برنامه نرم‌افزاري خاص، زمان و ميزان غذاي مورد نياز حيوان را تعيين مي‌کند؛ دريچه مخصوص غذاي حيوان در زمان مشخص براي استفاده حيوان، باز و در انتهاي کار نيز پيامک تأييدي براي کاربر ارسال مي‌شود.

همچنين دستگاه Pintofeed‌ مي‌تواند بطور خودکار و بدون نياز به نظارت کاربر، بر اساس زمان از پيش تعيين شده تغذيه حيوانات خانگي را انجام دهد و کاربر در صورت تمايل مي‌تواند بر اين فرايند نظارت داشته باشد.

در صورت بروز هرگونه اختلال در عملکرد دستگاه، بلافاصله پيامک يا ايميل هشدار براي کاربر ارسال مي‌شود.

دستگاه تغذيه حيوانات چند کاربره بوده و افراد مي‌توانند از اين وسيله براي غذا دادن به حيوانات مختلف در زمان‌هاي متفاوت استفاده کنند؛ همچنين دو مخزن 2.2 و 4.5 کيلوگرمي اين سيستم علاوه بر تازه نگه داشتن مواد غذايي، امکان غذا دادن به حيوانات بزرگ و کوچک را فراهم مي‌کند.

دستگاه Pintofeed‌ با قيمت 99 دلار از اوايل سال 2013 ميلادي به بازار عرضه مي‌شود.


منبع:

http://tinyurl.com/d7lxlcj

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره با کمک تلفن همراه و يک دستگاه ساده به حيوانات خود از راه دور غذا دهيد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تلفن همراه ، تلفن همراه هوشمند ، حيوان خانگي ، حيوانات خانگي ، دستگاهPintofeed ، دستگاه تغذيه حيوانات ، غذا دادن به حيوانات به موبايل از راه دور ، غذا داده به حيوانات خود با تلفن همراه ، کنترل غذاي حيوانات از راه دور