مسبی
گردان، معدنچي، آقازماني و 4 بازيکن ديگر از پرسپوليس کنار گذاشته شدند

گردان، معدنچي، آقازماني و 4 بازيکن ديگر از پرسپوليس کنار گذاشته شدند

ویرایش: 1391/9/17
نویسنده: sektor
به گزارش مهر، سرخپوشاني تهراني دوازدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر را در شرايطي آغاز کردند که جذب بازيکنان نامدار و گرانقميت اين انتظار را به وجود آورد که اين تيم بتواند يکي از مدعيان قهرماني در اين دوره ليگ برتر باشد و رقابت تنگاتنگي براي صدرنشيني با چند مدعي ديگر داشته باشد.

اما پس از گذشت 17 هفته از اين رقابت ها، مردان گرانقميت پرسپوليس نه تنها به اين انتظار پاسخ مثبتي ندادند، بلکه با قرار گرفتن در رده يازدهم جدول رده بندي عملا هوادارانشان را براي کسب عنوان قهرماني نااميد کرده اند. هر چند که در نيم فصل دوم 17 هفته ديگر براي جبران اين ناکامي فرصت باقي مانده است.

با اين حال برخي اعتقاد دارند مانوئل ژ‍وزه نتوانسته از اين بازيکنان به خوبي بازي بگيرد و شايد به همين خاطر است که خبر احتمال برکناري وي منتشر شده است. اما اين سرمربي پرتغالي در پايان نيم فصل اسامي بازيکنان مازاد پرسپوليس را به رويانيان داده تا زمينه جدايي شان از جمع سرخپوشان فراهم شود.


خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که مانوئل ‍ژوزه اسامي 7 بازيکن به نام هاي مهرزاد معدنچي، روح الله سيف اللهي، سعيد قدمي، افشين اسماعيل زاده، سامان آقازماني، شهاب گردان و غلامرضا رضايي را به مديرعامل باشگاه اعلام کرده تا مقدمات تسويه حساب با آنها را فراهم کند و به جاي آنها بتوانند چند بازيکن جديد را به فهرست سرخپوشان اضافه کنند.

اين در حالي است که محمد رويانيان در ايتاليا به سر مي برد و قصد دارد در بازگشت براي ماندن دو بازيکن با سرمربي تيمش مشورت کند. مدير عامل سرخپوشان قصد دارد روح الله سيف اللهي و شهاب گردان را در تيم نگه دارد اما همه چيز به نظر نهايي مانوئل ژوژه برمي گردد.

علاوه بر اين بازيکنان، سومين سرخپوشي که هنوز وضعيتش به طور قطعي مشخص نشده است، ايمون زايد است. بازيکني که ژوزه اعتقادي به او ندارد اما در صورتيکه کريم انصاريفرد نيم فصل از پرسپوليس جدا شود و به يک تيم خارجي بپيوندد، شانس ماندنش در جمع سرخپوشان افزايش خواهد يافت.

بيشتر: ورزش ايراني: گردان، معدنچي، آقازماني و 4 بازيکن ديگر از پرسپوليس کنار گذاشته شدند


منبع: خبر فارسي
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره گردان، معدنچي، آقازماني و 4 بازيکن ديگر از پرسپوليس کنار گذاشته شدند نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: گردان ، معدنچي ، آقازماني ، پرسپوليس ، بازيکن ، سرخپوشاني ، روح الله سيف اللهي ،