مسبی
مسي:روي برانکارد به بدترين چيزها فکر کردم/مي‌خواهم رکورد مولر را بشکنم

مسي:روي برانکارد به بدترين چيزها فکر کردم/مي‌خواهم رکورد مولر را بشکنم

ویرایش: 1391/9/17
نویسنده: sektor
به گزارش سرويس ورزشي برنا، ليونل مسي که در بازي با بنفيکا در ليگ قهرمانان اروپا روي نيمکت نشسته بود و سپس به ميدان رفت، دقايقي پس از حضورش در ترکيب بارسا بر اثر برخورد با دروازه بان حريف مصدوم شد و با برانکارد به بيرون رفت.

در تصاوير تلويزيوني صحنه درد کشيدن اين مهاجم از ناحيه زانو نشان داده شد و به نظر مي رسيد که او تا چند وقت نتواند به ميدان برود، اما پزشکان بارسا اعلام کردند که اين مصدوميت جدي نيست و مسي مي تواند بازي کند.

مسي که خيلي هوادارانش نگران مصدوميتش شده بودند، گفت: از اين فرصت استفاده مي کنم تا به خاطر تمام پيغام ها و تماسهايي که دريافت کردم از همه تشکر کنم. من نتوانستم جواب همه را بدهم؛ چون همه چيز به يک باره پيش آمد. در آن لحظه چيزي حس نکردم و حتي چيزي نشنيدم. هر اتفاقي ممکن بود رخ دهد. مي دانستم که همه اينقدر به من لطف دارند ولي ديدن اين صحنه ها و لمس اين محبت ها، باعث مي شود تا واقعا احساس خوشبختي کنم.

وي افزود: وقتي با دروازه بان بنفيکا برخورد کردم، فکر مي کردم اين آخرين توپي است که تا مدتي طولاني شوت خواهم کرد. از همين رو تصميم گرفتم که به بازي ادامه بدهم و به توپ شوت بزنم. وقتي روز برانکارد بودم، در آن دقايق به هيچ چيزي فکر نمي کردم؛ چون فکرم مشغول دردي بود که مي کشيدم. به اين فکر مي کردم که ممکن است مدت زيادي از ميادين دور بمانم. در يک لحظه به بدترين حالت ممکن فکر کردم. زماني که پزشکان من را ديدند و معاينه ام کردند و به من گفتند که مصدوميت شديدي نيست، کمي به آرامش رسيدم.

کاپيتان تيم ملي آرژانتين درباره شکستن رکورد گرد مولر گفت: پشت سرگذاشتن رکورد مولر، يک وسواس ذهني نيست. شنيده ام که هم تيمي هايم گفته اند به من کمک خواهند کردو تمام گلها با کمک رساني آنها به ثمر مي رسد .اصلا نگران اين مسائل نيستم. شکستن اين رکورد خيلي زيبا خواهد بود؛ چون اين رکورد به نام من و بارسا و به لحاظ آماري ثبت خواهد شد. اميدوارم که اگر اين رکورد را شکستم، سالها اين رکورد من باقي بماند؛ دقيقا مثل رکورد مولر؛ ولي اين چيزي نيست که نگرانش باشم. اگر اين اتفاق بيفتد که خيلي خوب است؛ وگرنه هم هيچ اتفاقي نمي افتد. ما در نزديکي اين رکورد هستيم و براي آن تلاش مي کنيم.


منبع: خبر فارسي
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره مسي:روي برانکارد به بدترين چيزها فکر کردم/مي‌خواهم رکورد مولر را بشکنم نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: مسي ، برانکارد ، رکورد ، مولر